x

İsimli Bebek Doğum Panosu - Ahşap Kasnak 26 cm

325,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Doğum panosu ailelere hediye edilen en güzel hediyelerden birisidir. Genel olarak bir bebek odasının dekorasyonunda oldukça güzel bir yer edinen bir hediyedir. Bebek odasının sımsıcak atmosferine güzel ve şirin bir katkıda bulunmak adına bu hediyeyi tercih ederek aileyi ve bebeği mutlu edebilirsiniz. Bebekler için oldukça şirin bir hediye olarak etamin doğum panosu kendi istekleriniz ve arzularınız çerçevesinde şekilleniyor. İstendiği takdirde kişiye özel, isme özel veya isim yazılı şekilde bebek panolarını sipariş edebilirsiniz.

Ürün genel olarak bebek odasının atmosferine ve bütünlüğüne uyacak şekilde kendisini belli eder. Dekoratif anlamda da şık bir üründür. Sizlere sunulan ürün alternatifleri içerisinde kişiye özel tasarımlar da bulunmaktadır. Kasnak doğum panosu özellikle farklılaştırılabilir bir yapıda olmasından ötürü sıklıkla tercih edilen bir hediyedir. Hediyenin içerisinde bebeğe ait bilgileri vermeniz durumunda bunlar kumaşa nakış iplikleriyle işlenerek sizlere gönderilmektedir.

Bebeğin adını, doğum tarihini ve doğum saatini, doğduğu kilo ve boyu seçtiğiniz nakış ipliği renkleriyle kumaşa işliyoruz. Aynı zamanda işlenen kumaşın rengini de siz belirleyebilirsiniz. Kanaviçe doğum panosu bu özelliği nedeniyle sıklıkla tercih edilen bir ürün olmaktadır. Doğum panosu modelleri içerisinde kendinize fark yaratmak adına bu tarz değişim alternatiflerini de deneyebilirsiniz.

NadirHediye olarak dünyaya yeni gelen bebeğe en uygun ve şirin hediyeyi üretmek için her gün çalışıyor ve sizlere sunuyoruz.

İsimli Bebek Doğum Panosu - Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe kullanılan kumaş duck bezi kumaştır ve kasnak ahşap malzemeden üretilmiştir.
  • Kasnak 26 cm çapındadır.
  • Ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.