x

Kumaşa İşlemeli Doğum Panosu - Ahşap Kasnak 26 cm

325,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Doğum yapan anneye ve bebeğine hediye edilebilecek en tatlı hediyelerin başında bebek doğum panosu gelmektedir. İstenilen yere asılabilen, yerleştirilebilen ve görsel açıdan zevk katan doğum panosu, üzerindeki yazılar ve görsellerle birlikte oldukça güzel bir hediyedir. Bebek panosu ürününde özelleştirme yaparak ürün istenilen şekilde değiştirilebilir.

Ürün üzerine hediye edilecek bebeğin ismi, doğum tarihi ve doğduğu saat yazılabilir. Aynı zamanda ek bilgiler olarak doğduğu kilo ve bebeğin boyu da eklenebilir. Kişiye özel hale getirilen etamin doğum panosu bu bilgileri istenilen kumaş rengi ve nakış ipliği renginde barındırabilir. Böylece ürün istenildiği gibi özelleştirilebilir ve farklılaştırılabilir.

Kumaş ve nakış ipliğinin renklerinde yapılacak değişiklik ile daha farklı ve zengin bir görünüm elde etmek mümkündür. Kasnak doğum panosu için önerilen alternatif renkleri sipariş sırasında seçebilirsiniz. Şık ve kimsede olmayan farklı bir hediye seçimi yapmak isterseniz, doğum panosu modelleri içerisinde bu özelleştirme seçeneklerini uygulayabilirsiniz.

Ürünler gerginlik yaratması ve göze daha hoş görünmesi adına kasnak sistemiyle çevrelenmiştir. Bu kasnağın vidası da bulunmaktadır. Vidayı istenilen şekilde gevşetmek ve gerektiğinde çıkartmak da mümkündür. 26 cm çapındaki kasnak ile daha hoş bir doğum panosu işleme görüntüsü ortaya konur. Kasnaklar ahşap malzemelerden üretilmiştir. NadirHediye tarafından ürünler kısa süre içerisinde hazırlanarak ve şık bir hediye paketiyle kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Kumaşa İşlemeli Doğum Panosu - Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe kullanılan kumaş duck bezi kumaştır ve kasnak ahşap malzemeden üretilmiştir.
  • Kasnak 26 cm çapındadır.
  • Ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.