x

Yeni Doğan Bebek Hediyelik Lavanta Kesesi

22,50 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Misafirlerinize harika koktuğu kadar hem şık hem de şirin bir görüntüye sahip olan hediyelikler sunmak istemez misiniz? Kısa bir süre sonra kucağınıza alacağınız bebeğiniz için düzenlediğiniz baby shower partisine, yeni doğan bebeğinizi görmek için evinize veya hastaneye ya da bebek mevlidi, diş buğdayı, doğum günü, sünnet ve benzeri etkinliklerinize gelen misafirlerinize dağıtabileceğiniz bebek hediyelik lavanta kesesi kokusu ve görüntüsüyle nefes kesecek. İstekleriniz doğrultusunda özelleştirilebilir olması ve içerisinde barındırdığı kuru lavanta çiçeklerinin kokusuyla misafirlerinize hoş bir sürpriz yaşatacak.

Lavanta kesesi modelleri planlanan organizasyona göre özelleştirilebilir. Örneğin şirin fil desenine sahip bu modelde, kız bebek için yapılacak bebek mevlidi için krem, bebek pembesi, mint yeşili veya lila renk kumaş üzerine uygun renkte nakış ipliği seçilebilir. Erkek bebek için yapılacak bir baby shower partisi için ise bebek mavisi, gri veya lacivert renk kumaş üzerine yine uygun renkte nakış ipliği tercih edilebilir. Hemen ardından üzerine nakışla işlenecek isim belirtilerek isme özel sipariş tamamlanır. Bebek hediyeliği bu özellikleri sayesinde akılda kalıcı bir anıdır. Bebek mevlit hediyeliği ya da sünnet hediyeliği gibi farklı kullanım amaçlarına göre şekillendirilebilir.

İçi doldurulmuş haliyle 9x14 cm boyutlarında olan bu bebek lavanta kesesi bir hediyelik olarak ideal ölçülere sahiptir. NadirHediye ile etkinliğinize en uygun ürünleri sipariş edebilir ve adresinize en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni Doğan Bebek Hediyelik Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Ürünün boyutları (içi doldurulmamış haldeyken) yaklaşık olarak 9 cm x 14 cm’dir.
  • Duck kumaştan üretilmiştir.
  • İçine kuru lavanta çiçeği ve elyaf karışımı konulmuştur.
  • Üzerinde yer alan desen ve isim nakışla işlenmektedir. Ürünü isme özel hale getirebilmemiz için sipariş esnasında kumaş ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve üzerine işlenmesini istediğiniz ismi ve tercih ettiğiniz isim kartının numarasını ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Süslemede kullanılan kurdelenin rengi, seçtiğiniz nakış ipliğinin rengiyle uyumlu olacaktır.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.