x

Bebeğe Özel Etamin Doğum Panosu - Ahşap Kasnak 26 cm

325,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Birbirinden ilginç ve şirin doğum panosu modelleri ile en iyi hediyeyi siz verin. Bebek doğum panosu özellikle yeni bebek görme ziyaretlerinde bebeğe verilen en iyi hediyelerden birisi. Bebek ziyaretlerinde bebeğe özel bir hediye hem aileyi hem de bebeği memnun edecektir. Bebek ziyaretlerinin vazgeçilmezi olan hediye alımlarında ne alsam düşüncesine son veren etamin doğum panosu, sizin isteklerinize göre özelleştirilebilir bir hediyedir.

Ürünler kişiye özel, bebeğin ismine özel ve isim yazılı şekilde yapılmaktadır. Bu şekilde hediye edeceğiniz bebeğin ismini kasnak doğum panosu üzerine yazdırmanız mümkündür. Özellikle ürünü özelleştirme açısından doğum panoları oldukça esnektir. Satın alım sırasında vereceğiniz bilgiler kumaş üzerine işlenmektedir. Bunun yanında sadece bilgiler değil, görseller de kullanılır. Şirin aslan görselleri, bulutlar ve parti süsleri de aynı şekilde istediğiniz renkte ve şekilde kanaviçe doğum panosu üzerine işlenmektedir.

Bebeğin ismi, doğum tarihi, doğum saati, bebeğin doğduğu kilo ve bebeğin boyu da aynı şekilde kumaş üzerine istediğiniz renkteki nakış ipliğiyle yazılmaktadır. Bu bilgiler sayesinde bebeğe verilen hediye uzun yıllar boyunca saklanabilir. Ürünlerimizde kullanılan kasnaklar ahşaptır ve zararlı herhangi bir kimyasal madde içermemektedir. Kasnaklar vidalıdır ve istenilen şekilde gerilebilir. Böylece doğum panosu kumaşını gerginlik açısından rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Ürünlerimiz profesyonel bir şekilde işlenerek sizlerin istediği bilgilerin de yazılmasıyla üretilmektedir. Kumaş rengi ve nakış ipliğinin özelleştirilmesi ile istenilen tarzda erkek bebek doğum panosu hediyenizi adresinize kadar hızlıca teslim ediyoruz. Hediyenin boyutu kasnakla birlikte 26 cm’dir. İyi bir paketleme ile kargolarınız emin ellerde teslim edilir. NadirHediye olarak ziyaretlerinizde en iyi hediyeyi bulmak ve vermek adına sizlere 7 gün 24 saat hizmet veriyor, en iyi hediyeyi bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Bebeğe Özel Etamin Doğum Panosu - Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe kullanılan kumaş duck bezi kumaştır ve kasnak ahşap malzemeden üretilmiştir.
  • Kasnak 26 cm çapındadır.
  • Ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.