x

Nakışlı Bebek Tulum Seti - İsimli Bebek Hediyesi

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek bekleyen annelerin yenidoğan bebek ihtiyaç listesinde olmazsa olmaz parçalarından biri de bebek tulumu modelleri olmaktadır. Siz de bir kız bebek bekliyorsanız ya da kız bebek bekleyen bir akraba veya arkadaşınıza fark yaratacak bir hediye almak istiyorsanız, şık detaylarıyla göz dolduran bu isimli tulum seti tam da aradığınız şey! Bu bebek tulumu ile bebeğinizin ilk giysisini ve ilk fotoğraf karelerini unutulmaz kılabilirsiniz. Bu ürün sayesinde sevdiklerinize bebek hediyesi olarak unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

Üzerinde bebeğinizin isminin yer aldığı isimli bebek tulumu; sırt kısmındaki çiçek, fiyonk ve çelenk motifleri, sol ön kısmındaki çiçek ve fiyonk motifleri ve son olarak da kurdeleden yapılmış zarif çiçek süslemeleri ile oldukça şık bir görünüme sahip. Beresi üzerindeki isim işlemesi ve çiçek süslemesi ile birlikte eldivenlerinin üzerindeki çiçek süslemeleri de bu şık görüntüyü tamamlıyor. Tek yapmanız gereken nakış ipliğinin rengini seçmek ve bebeğinizin ismini belirtmek.

Dilerseniz üzerine bebeğinizin ismiyle birlikte yine aynı desenin işlendiği isimli bebek yastığı ve isimli bebek battaniyesi ürünlerini de satın alarak, farklılığını zarafetinden alan bu tulum takımı ürününü daha da göz alıcı bir hale getirebilirsiniz.

%100 pamuklu penyeden Türkiye'de üretilen ve tulum, bere ve eldivenden oluşan bu isim yazılı bebek tulumu üzerindeki işlemelerde üstün kaliteli ithal nakış iplikleri kullanılmaktadır. Gerek kumaş gerekse de nakış ipliği, bebeğinizin cildi için herhangi bir zararlı madde içermez. Bu sayede bebeğinize gönül rahatlığıyla giydirebilirsiniz.

Nakışlı Bebek Tulum Seti - İsimli Bebek Hediyesi Hakkında Bilgiler


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.