x

Yenidoğan Bebek Tulumu

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebeklerin belirli evreleri ve ona uygun ihtiyaçları vardır. Bebeğin ilk doğduğu zaman ise yenidoğan dönemini ifade ediyor. Yenidoğan kıyafetlerinin büyük oranda uygun ebatlarda olmaması nedeniyle yenidoğan kıyafetleri bebekleri huzursuz ediyor. Size yenidoğan bebek tulumu sunarken, bebeklere uygun, içinde keyifli hissedeceği kumaş kalitesi sunuyoruz.

Neden Yenidoğan Bebek Tulumu?


Yenidoğan bebek tulumları üretilirken, hedefimiz anne karnındaki rahatlığını bulabileceği bir doku oluşturmaktır. Öncelik bebeğin sağlığı ve rahatıdır. Huzursuzluk yaşamadan keyifli bir doğum sonrası süreç geçiren bebeğinizin size gülümsemesi tüm yorgunluğunuzu alıp götürecek. Bunun için size elimizden gelen tüm özeni gösteriyoruz.

Yenidoğan Bebek Tulumu Özellikleri Nasıl Olmalı?


Yenidoğan bebek tulumlarının nasıl olması gerektiği sorusunu kendimize sorarak, en uygun kıyafeti isme özel olarak ürettik. Üzerine nakışla bebeğinizin ismini işledik. Yenidoğan kıyafeti olan tulum setinde olması gereken ne varsa karşıladık.

Yenidoğan tulum;

 • Kaliteli ve esnek yapıda olmalı
 • Hijyenik olmalı
 • Anti alerjik olmalı
 • Yumuşak olmalı
 • Pamuklu olmalı
 • Terletmemeli
 • Bere baş bölgesini sıkmamalı
 • Eldiven lastikleri bebeğin hassas bileklerine uyumlu olmalı

Yenidoğan bebek tulumlarında olması gereken bu özelliklerin hepsini karşıladığımız yenidoğan bebek tulumu modelimize ek olarak nakışla, dilediğiniz renkte işleme yapıyoruz. Size özel, bebeğinize özel, anılarınıza özel birçok özelliği birleştiriyoruz.

Yenidoğan Bebek Tulumu Kaç Parçadan Oluşur?


Yenidoğan bebek tulumu seti içerisinde 3 tane ürün bulunuyor. Bunlar yenidoğan beresi, yenidoğan eldiveni ve yenidoğan tulumudur. Bu klasik bir set değildir. Tulumlarımızda isim işlemesi bulunur. İşlemede kullandığımız iplikler en kaliteli nakış malzemelerinden oluşur. Bebek tulumlarımız için belirlediğimiz parçalar en kullanışlı, ihtiyaca yönelik tasarlanmış ürünlerimizden oluşur.

Yenidoğan Bebek Tulumunda İsim Baskı Mı?


Yenidoğan bebek tulumlarımızda kullandığımız isim işleme yöntemimiz kumaşa baskı değildir. Özellikle dayanıklı olması, uzun süreli saklamaya uygun, anılara ve bebeğinize özel yenidoğan bebek tulumu için kullandığımız işleme türü nakıştır. Birbirinden farklı renklerde nakış ipliklerimizi kullanarak bebeğinizin ismini işleyebiliriz. Bunun yanı sıra gerekli olan nakış iplik renkleri, tercihinize göre sizin tarafınızdan belirlenir.

FYenidoğan Bebek Tulumu Hakkında Bilgi

 • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
 • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
 • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
 • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
 • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
 • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.