x

Bebek Organizasyon Lavanta Kesesi

30,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebeğiniz doğduğunda “evlat” kelimesinin ne demek olduğunu anlamaya başlarsınız. Onun hayatını en iyi biçimde şekillendirmek ve ona güzel bir hayat ve sevginizi sunmak adına ömrünüzün sonuna kadar çabalayacağınızı bilirsiniz. Aslında bunu bilmek bile ona ne kadar değer verdiğinizin bir göstergesidir. Elbette bebeğiniz dünyaya geldiğinde bunu kutlamak ve mutluluğunuzu herkesle paylaşmak istersiniz. Bunun için yapılan bebek ziyareti, yakın akraba ve dostlarınızın bebeğinizle tanışmasına ve onlarla hoş vakit geçirmenize olanak sağlar. Bebek hediyelik eşyaları da misafirleriniz için bu günün unutulmaz bir anısı olur. Doğum hediyeliği olarak bilinen bu ürünler, istekleriniz doğrultusunda isme özel olarak hazırlanan etkili bir hediyedir.

Üzerinde yer alan prenses tacı deseni ile küçük prensesiniz için aradığınız ürün olan bu bebek lavanta kesesi, bir hatıra olarak dağıtabileceğiniz işlevsel bir hediyeliktir. Kibar görüntüsünün yanı sıra, içerisinde bulunan elyaf ve kuru lavanta çiçeği karışımı sayesinde etrafa uzun süre boyunca hoş bir koku yayar. Böylece misafirleriniz ister evinin salonunda ister giysi dolabının içinde severek kullanabilirler. İsme özel hediyelik olmasından dolayı kumaş ve nakış ipliği renklerini özelleştirebilir ve üzerine bebeğinizin ismini yazdırabilirsiniz.

Lavanta kesesi modelleri içinde kibarlığı, şıklığı ve isme özel olmasıyla öne çıkan bu ürün 9x14 cm boyutlarındadır. Sevdiklerinize en güzel kokan hediyelerden birisi olan lavanta kesesi hediye etmek oldukça ince bir sürprizdir. NadirHediye olarak bu ürünümüzü çoklu bir şekilde adresinize sipariş edebilirsiniz.

Bebek Organizasyon Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Ürün duck kumaştan imal edilmiştir ve içi doldurulmamış haldeyken yaklaşık olarak 9 cm x 14 cm boyutlarındadır.
  • Ürünün içinde kuru lavanta çiçeği ve elyaf karışımından oluşan dolgu vardır. Lavanta, hakiki Isparta lavantasıdır.
  • Süslemede, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu renkte kurdele kullanılacaktır.
  • Ürün, nakış yöntemiyle isme özel hale getirilir. Lavanta kesesini kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği rengini sipariş esnasında seçmeniz ve nakışla işlenecek ismi ve seçtiğiniz isim kartının numarasını ilgili alanlara girmeniz gerekir.
  • Ürün, talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.