x

İsim Nakışlı Bebek Tulumu - Balina Desenli

425,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek tulumu çok tatlı bir balina deseni ile karşınızda! Anneler yeni doğacak olan minik yavrusu için bir bebek odası teması belirler. Bebek odası temalarında ağaç, çiçek ve hayvan figürleri sıklıkla kullanılır. Yeni doğan tulum, bebek odası dekorasyonunda olduğu gibi, bebeğinin ilk kıyafetlerinde de hassasiyet gösterecek anneler için tasarlanmıştır. Bebeğin isminin de nakışla işlendiği bu tulumda sevimli çizgilere sahip balina deseni tercih edilmiştir.

Tatlı balina desenine baktığımızda zihnimizde hemen denizin çağrışım yaptığını hissederiz. Deniz simgesel olarak bereketi temsil eder. Balina ise yeniden hayat bulmayı ve gücü temsil eden bir simgedir. Bu şekilde düşünüldüğünde yeni doğan bir bebek için çok uygun tasarıma sahip olan bebek tulumu çizgi film hatlarıyla tasarlanmış balina deseniyle çok güzel bir görüntü vermektedir. İsmin de üzerine işlenmesiyle çok daha anlamlı hale gelen bu isimli bebek tulumu bebeğinize çok yakışacaktır.

Tabii ki, kıyafet seçerken çok güzel görüntüye sahip olmasının yanında, bu kıyafetin bebeğinizin konforu için de uygun olması gerekir. Terletmeyen ve naylon içermeyen kumaşlardan hazırlanan kıyafetler bebeğinizi daha rahat ettirecektir. İsimli tulum %100 pamuklu dokusuyla bebeğiniz için en uygun olan kumaştan üretilmiştir. Bu takım; bere, eldiven ve tulumdan oluşan bir 3'lü settir. Tulumun arka kısmına balina deseni ve bebeğinizin ismi, ön tarafına balina deseni, bereye de isim nakışlanarak hazırlanır.

İsim yazılı tulum alternatiflerimizi incelemek için ilgili isme özel tulum seti kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz isme özel battaniye ve isme özel altın yastığı ürünlerimizi de ilgili kategorileri ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

İsim Nakışlı Bebek Tulumu - Balina Desenli Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.