x

Yeni Doğan Tulum Takımı - İsme Özel İsim Nakışlı

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli bebek tulumu, bebeğinizin güzelliği ile yarışma iddiası olmayan, aksine bebeğinizin güzelliğini ön plana çıkaran çok sevimli bir bebek kıyafetidir. Sade ve kibar tasarımıyla kedi seven annelere göz kırpan yeni doğan tulum takımı, bebeğinizle çekileceğiniz ilk fotoğraflarınıza çok yakışacaktır. En çok sevilen hayvanlardan biri kedidir. Belki de bebeklerin ilk tanıştığı hayvan çoğunlukla kedi olmaktadır. Kedi figürü aynı zamanda kız bebeklere çok yakışır. Bu yüzden bebek ürünlerinde kedi figürü çokça kullanılır. Nakış işlemesiyle hazırlanan kedi figürlü bu bebek tulumu bebeğinizin ismiyle birleşince çok özel bir bebek kıyafetine dönüşür. Siz de kedi seven bir anne ve babaysanız, bu isimli tulum ilginizi çekecektir. Bu tulum setiyle hayvan sevgisini yaşamının ilk günlerinden itibaren bebeğinize aşılamaya başlayabilirsiniz.

Bebek tulumu modelleri dışında alternatiflerimizi incelemek isterseniz bebek için nakışlı ürünler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı desen işlemesine sahip isimli bebek battaniyesi ve isimli bebek takı yastığı modellerini ürünler arasında görebilirsiniz.

Bebek ürünleri hassasiyetle değerlendirilip tercih edilmesi gereken ürünlerdir. Bu yüzden NadirHediye olarak bebeğiniz için en uygun olan ürünleri tedarik edip, en uygun şekilde isme özel hale getiriyoruz. 

Yeni Doğan Tulum Takımı - İsme Özel İsim Nakışlı Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.