x

İsimli Melek Kanatlı Tulum - Yeni Bebek Hediyesi

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli melek kanatlı tulum hem erkek bebekler hem de kız bebekler olmak üzere unisex olarak tasarlanmış, bebeğinizin ismine özel bir bebek kıyafetidir. Bebek için oluşturulan bebek ihtiyaç listesi düşünüldüğünde, bebek tulumu sıralamanın başında yer almaktadır. Çok sık kıyafet değiştirmek zorunda olan bebekler için en az 4-5 takım bebek tulumu hazır bulundurulmalıdır. Kız bebekler için çok geniş bir yelpazede bebek ürünü hazırlanabilmektedir. Gerek çiçek desenlerinin kullanıldığı gerek kurdele ve fiyonk gibi malzemelerle süslenmiş olan çok çeşitli ürünler ortaya çıkarılmaktadır. Erkek bebekler için bu durum kız bebeklere kıyasla biraz daha sınırlı olabilmektedir. Bu yüzden erkek bebekler için erkek bebeklere çok yakışacak olan isimli bebek tulumu ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Tulum üzerindeki melek kanadı deseni aplike olarak hazırlanmış ve tulumun üzerine eklenmiştir. Mavi saten kumaş etrafına yapılan nakış işlemesiyle melek kanadı şekli verilmiştir ve saten kumaşın içindeki elyaf sayesinde dolgun bir yapıdadır.

Bu yeni doğan tulum seti ile aynı tasarıma sahip isimli bebek battaniyesini incelemek isterseniz, ilgili kategorimizi ziyaret edip ürün detaylarına ulaşabilirsiniz. İsme özel olarak hazırlanan bu battaniye ile bebeğinizi hem sıcak tutabilir hem de ona koruma sağlayabilirsiniz.

Yeni dünyaya gelen bebeğiniz için gözaydın ziyaretinde bulunacak olan yakınlarınız, geleneklerimize uygun olarak size altın takı vb. getirecektir. Bu altın takma geleneğini gerçekleştirirken takılan altınları organize etmek için melek kanatlı altın yastığı işinizi çok kolaylaştıracaktır. Yine aynı desene sahip bu takı yastığı ile sepetinizi kapsamlı bir bebek setine dönüştürebilirsiniz.

İsimli Melek Kanatlı Tulum - Yeni Bebek Hediyesi Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.