x

Melek Kanatlı Tulum Seti - Yeni Doğan Hediyesi

425,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli bebek tulumu modelleri, hamile anneler arasında her geçen gün artan popülerliği sayesinde, yeni doğan bebek hediyesi arayışında olanların imdadına yetişiyor. Eğer yenidoğan hediyesi vermeyi planladığınız anne adayı bir doğum fotoğrafçısı ile yeni doğan bebeğinin fotoğraflarını çektirmek istiyorsa, bir kanatlı bebek tulumu satın alacağından emin olabilirsiniz. Gösterişli olduğu kadar zarif de olan bu melek kanatlı tulum takımını tercih ederek hem müstakbel annenin bir ihtiyacını karşılamış hem de bu güzel anneye onu en mutlu edecek doğum hediyelerinden birini vermiş olursunuz.

Sosyal medyanın hayatımızda kapladığı yer arttıkça, çektirdiğimiz fotoğraflar daha önemli bir hal alıyor. Profesyonel bir doğum fotoğrafçısından yardım almayan anneler de hayatlarının en anlamlı fotoğraf karelerinde bebeklerinin masumiyetini simgeleyen melek kanatlı bebek giysilerini tercih ediyor. İşte bu isimli tulum setini tercih sebebi kılan nokta da sırt kısmında yer alan ve aplike tekniğiyle üretildiğinden dolayı tulumdan bağımsız duran şirin melek kanadı. Üstelik hemen altına bebeğin ismi de nakışla işleniyor.

İstenilen nakış ipliği rengi kullanılabileceği için hem kız hem de erkek bebek için uygundur. Melek kanatlı tulum setinin yakasında, ayaklarında, beresinde ve eldivenlerinde bulunan aplike melek kanatları, bu seti daha da özel kılıyor. Tek yapmanız gereken tulum setinin bedenini ve rengini ve nakış ipliğinin rengini seçmek ve bebeğin adını belirtmek. Yine bebeğin ismiyle birlikte aplike melek kanadının yer aldığı melek kanatlı bebek battaniyesini ve altın takı yastığını da sepetinize ekleyerek yeni doğan tulum setinizi eksiksiz bir takım haline getirebilirsiniz.

Melek Kanatlı Tulum Seti - Yeni Doğan Hediyesi Hakkında Bilgi


- Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.

- Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.

- Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.

- Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.

- Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.

- Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.