x

Tulum Takımı - İsme Özel Deniz Temalı

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek tulumu modelleri isme özel olarak hazırlanır ve bebeksi hatlara sahip birbirinden farklı desenler tulum seti üzerine nakışlanır. İsimli tulum takımı, hiç kuşkusuz, yeni doğan bir bebeğin en temel ihtiyaçlarından biri. Çıtçıtlı olması dolayısıyla bebeğin altını değiştirirken büyük kolaylık sağlayan bu bebek giysisi, doğum yapacak annelerin bebek hastane çantasında olmazsa olmaz bir parça. Peki bu parçayı daha özel, göz alıcı ve unutulmaz kılmaya ne dersiniz?

Üzerine işlenen çelenk ve denizci çapası figürleriyle özellikle deniz tutkunlarına ya da bebeğinin odasını deniz temalı döşeyenlere hitap eden bu bebek tulumu, bebeğinizin ilk fotoğraflarının daha da özel ve unutulmaz olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem isme özel tulum setinin hem de kullanılan nakış ipliklerinin kalitesi sayesinde, defalarca yıkanmasına rağmen uzun yıllar boyunca saklayabileceğiniz ve hatta torununuza bırakabileceğiniz bir parça haline gelecek. Her anne bebeğinin eşyalarından birkaçını yadigar olarak ömrü boyunca saklamak ister. Deniz temalı bu yeni doğan tulum takımı da bu iş için biçilmiş kaftan!

Bebeğinizin hassas cildi düşünülerek üretilmiş olan deniz temalı bu isimli tulum ürününün sırt kısmında isim, çelenk ve denizci çapası desenleri ve ön sol kısmında da isim ve denizci çapası desenleri yer alır. Beresine ise sadece isim işlenir. Eldivenlerinde, beresinde ve tulumunda kullanılan fiyonk süslemelerinin rengi, aksini talep etmediğiniz sürece, seçtiğiniz nakış ipliğiyle uyumlu renkteki kurdeleyle hazırlanır. Bu şık tulum takımına sahip olmak için tek yapmanız gereken seçimlerinizi yaparak sepete eklemek! Üstelik kişiye özel bebek battaniyesini ve bebek altın yastığını da sepetinize ekleyerek eksiksiz bir set haline getirebilirsiniz.

Tulum Takımı - İsme Özel Deniz Temalı Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.