x

Melek Kanatlı Bebek Tulumu - İsim İşlemeli

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Melek kanatlı yeni doğan tulum, başak desenine ince ve kibar bir melek kanadı deseninin eşlik ettiği ve bebeğinizin ismi ile daha da manalı hale gelen bir bebek kıyafetidir. Bebeğinizin dünyaya geldiği ilk günlerde ilk giydiği kıyafet olabilecek melek kanatlı bebek tulumu, bebeğinizin çekileceği ilk fotoğraflarda çok güzel kareler vermesini sağlayacaktır.

Bebekler çok hassastır ve ciltlerinin yapısı ve inceliği sebebiyle dışarıdan gelebilecek etkilere karşı çok savunmasız olabilirler. Bu durum doğal olarak anneleri "bebeğimi rahatsız edebilirim" düşüncesiyle dikkatli davranmaya yöneltir. Bu gibi durumlar bebek için tercih edilecek kıyafetler konusunda dikkat edilmesi gereken bazı özellikleri ortaya çıkarır. Bir bebek tulumunun boyundan geçirilmeyen şekilde olması, bebeğin sağlığı ve konforu açısından çok önemlidir. Aynı zamanda, sık sık altı değiştirilmesi gereken bebeğin her seferinde kıyafeti çıkarılmadan bu ihtiyacının giderilmesi, bebeği rahat ettirecektir. Melek kanatlı isimli tulum ürününün göğüs bölgesinden ayak bileklerine kadar olan çıtçıtlı yapısı, bu konularda hem sizin hem de bebeğinizin işini kolaylaştıracaktır.

Lila renk nakış ipliği ile nakışlanmış bu isimli bebek tulumu dilerseniz farklı nakış ipliği rengiyle de hazırlanabilir. Farklı bir renk seçmek isterseniz, siparişinizi oluştururken ilgili alandan seçiminizi yapabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz farklı desenlere sahip bebek tulumu modelleri için bağlantıya tıklayıp inceleyebilirsiniz.

Siparişinizi verirken "Sepete Ekle" butonunun altında yer alan bilgi girişi bölümlerini hatasız doldurmanızı rica ederiz. Böylelikle ürününüzü kusursuz bir şekilde hazırlayabiliriz. 

Melek Kanatlı Bebek Tulumu - İsim İşlemeli Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.