x

Aslanlı Bebek Tulumu - Yeni Doğan İsimli Tulum

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek tulumu çok tatlı bir aslan tasarımıyla karşınızda! Nakış işlemeli olarak hazırlanan yeni doğan tulum, isim işlemesiyle kişiye özel hale getirilir. Bir bebeğiniz olacağını öğrendiğinizde, bebeğinizin giyeceği kıyafetleri ve odasının nasıl olacağını hayal ettiğinize eminiz. Belki de bebeğinizin odasını hayvan figürlerinin yer aldığı duvar kağıdı, dekoratif eşya vb. bebek ürünleriyle hazırladınız. İsimli bebek tulumu, bebeğinizin doğduğu zaman hastanede giyeceği ilk kıyafet olabilir. Minik aslan parçası, hastanedeki zamanını doldurduktan sonra mekanın sahibi edasıyla odasındaki yerini alabilir.

Erkek bebekler için çokça tercih edilen bu takım 3 parçadan oluşur. Nakış işlemesi sayesinde tulumla bütünlük gösteren aslan figürü, baskı gibi yapay bir görüntüye sahip değildir. Sentetik malzemeler veya baskı için kullanılan boyalar ten ile temas ettiğinde bebeğinizi rahatsız edebilir, sağlık açısından uygun olmayabilir. İsme özel bebek tulumu hem %100 pamuk yapılı kumaştan üretildiği için bebeğinizi çok rahat ettirecek hem de üretim malzemelerinin ve nakış ipliklerinin hiçbir zararlı madde içermemesiyle sağlık açısından son derece uygun olacaktır.

Kendi bebeğiniz için yaptırabileceğiniz bu ürünü bebek bekleyen bir yakınınıza da hediye edebilirsiniz. Sevdiğiniz, değer verdiğiniz kişiye çok hoş bir sürpriz yapmanızı sağlayacak olan bu 3'lü set müstakbel anneyi çok mutlu edecektir.

Alternatif isimli bebek tulumu modelleri için linki tıklayabilirsiniz. NadirHediye olarak, bebek tulumlarına alternatif olarak isim yazılı takı yastığı modelleri ve isme özel battaniye modelleri de hazırlamaktayız.

Aslanlı Bebek Tulumu - Yeni Doğan İsimli Tulum İçin Detaylı Bilgiler


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.