x

Yeni Doğmuş Bebek Tulumu

425,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Yeni doğan bebekler için kıyafet bulmak oldukça zor bir süreç. Anne adayları bebekleri için aldıkları ürünler arasında yeni doğan bebeği için özel bir seçim yapmak ister. İstenilen ölçülerde ve isme özel yeni doğmuş bebek tulumu ise çok fazla bulunamaz.

Yeni Doğmuş Bebek Tulumunda İşleme Var Mı?


Bebeğiniz en iyisini hak ediyor ve sizler de zaman harcamadan dilediğiniz ürünleri, sunduğumuz seçenekler arasından bulabiliyorsunuz. Yeni doğan bebeklere özel sunduğumuz bebek tulumlarımızın üzerinde bebeğinizin ismi yer alıyor.

Neden Yeni Doğmuş Bebek Tulumu?


Yeni doğan bebekler için özel ürettiğimiz bebek tulumu modellerimiz özel ölçülerde, her bebeğe uygun ve rahat ürünlerden oluşuyor. Bebeklerin 12 aylık olana kadar daha küçük boyutlarda kıyafetlere ihtiyacı olur. Yeni doğan ise bebek kıyafetleri arasında en küçük boyutlara sahiptir. Bu nedenle içinde rahat edebileceği, bebeğinize tam gelecek ve hastanede doğum sonrası giydireceğiniz ilk kıyafet olacak ürünlerdir.

Yeni Doğmuş Bebek Tulumu Özellikleri


Yeni doğan ya da yeni doğmuş olarak tabir edilen, bebeklerimizin dünyaya merhaba dediği ilk an, ilk kıyafeti oldukça anlamlı zaman dilimlerini kapsar. Her şey bebeğinize uygun, kusursuz ve onun için en iyisi olmalıdır. İlk kıyafetinde rahat ederek, ilk uykusunu huzurlu bir şekilde uyuyabilmesi, sizlere de bu ilklerin önemini hatırlatacak.

Özellikleri;

 • Yeni doğan bebeklere uygun ölçüler
 • İsme özel nakış işleme
 • Geniş nakış ipliği rengi yelpazesi
 • İlk huzurlu uyku
 • İlk ziyaretçi karşılama kıyafeti
 • İlk hastane çıkışı

Bu özelliklerin hepsi, ilkleri yaşatacak olan yeni doğmuş bebek tulumu modelimiz ile belirlenir. Kumaşın hassas cilt tipine göre olması, bebeğin içinde rahat hareket etmesini sağlayan esnek ve yumuşak dokusu sayesinde mutlu bir doğum sonrası gün geçireceksiniz.

Hastane Çıkışı Olarak Yeni Doğan Bebek Tulumu


Hastane çıkışında kullanılan yeni doğan bebek takımları bazen bebeğiniz için uyumlu olmayabilir. Standartların dışına çıkıp, evinize ilk kez gelen bebeğinize özel isim işlemeli kıyafet muhteşem bir başlangıç olacaktır. Hastane çıkışı için gerekli olan; eldiven, bere ve yeni doğmuş bebek tulumu gibi ürünlerimiz çıkış hazırlıklarınızı yaparken kolaylık sağlayacaktır.

Yeni Doğmuş Bebek Tulumu Hakkında Bilgi

 • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
 • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
 • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
 • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
 • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
 • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.