x

Bebek Yastığı İsimli ve Kral Taçlı

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Yeni doğan bebeğinizi görmek için gelen misafirlerinizin bebeğiniz için getirdikleri altın gibi hediyeleri takabilecekleri bu bebek takı yastığı isimli ve kral taçlı tasarıma sahip olan çok zarif bir üründür. Bebeğinizin ismine özel olarak hazırlanan bu isimli bebek yastığı üzerine başak ve taç desenleri ve bebeğinizin ismi nakış olarak işlenir. Herhangi bir boyama ya da baskı işlemi olmadan sadece nakış yöntemiyle hazırlandığı için yastık ve nakış işlemeleri görsel bir bütünlük sergiler. Yapay bir görüntü oluşmamasının yanı sıra, kullanılan kaliteli nakış iplikleri sayesinde desenler doygun bir parlaklığa ve göz alıcı bir güzelliğe sahiptir.

İsimli bebek yastığı için nakış ipliği rengini seçerken pek çok faktörü göz önünde bulundurabilirsiniz. Bazı anne adayları için bu faktörlerden biri de bebeğinin burcudur. Bebeğiniz hangi ayda doğacak? Burcu ne olacak? Koç ise kırmızıyı, Boğa ise maviyi, İkizler ise sarıyı, Terazi ise mor ya da lacivert renkleri tercih edebilirsiniz. Tabii ki bu noktada bebeğin burcu kadar annenin burcu da önemlidir. Bebeğiniz dünyayı algılamaya başlayana kadar bebek ürünleri konusunda bir anne olarak kendinizi merkeze koyarak düşünebilirsiniz. Sizin burcunuzun ne olduğu, hangi renklerden hoşlandığınız, kısacası sizin beğenileriniz önceliğiniz olabilir.

Bir hediye isme özel olarak hazırlandığında daha anlamlı hale gelir, çok daha özel bir hediye halini alır ve hediye edilen kişiyi bu özellikleriyle daha çok mutlu eder. Eğer bu şık isimli takı yastığını bebek bekleyen bir sevdiğinize hediye olarak almayı planlıyorsanız, isimli takı yastığı görevini yerine getirdikten sonra bebek odasında dekoratif yastık olarak kullanılmaya devam edeceğine ve hatta bir anı olarak uzun yıllar saklanacağına emin olabilirsiniz.

Bebek Yastığı İsimli ve Kral Taçlı Hakkında Bilgi


  • Ürün 35 x 35 cm ebatlarındadır.
  • Yastık kılıfı çıkarılabilirdir. Nakış işlenen kılıf ve içi boncuk elyafla doldurulmuş yastık içi olacak şekilde 2 parçadır. Nakış işlemesi yapılan kılıf %100 pamuklu nevresimlik poplin kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Çevreleyen şerit kordon, nakış ipliği rengiyle uyumlu seçilmektedir.
  • Kanserojen madde içermeyen nakış iplikleri yüksek kaliteli ve ithaldir.
  • Nakış işlemeli kılıfı çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Lütfen ağartıcı kullanmamaya özen gösterin. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.