İşlemeli Takı Yastığı - İsme Özel Bebek Hediyesi

Fiyat
:
69,90 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler

 • İşlemeli takı yastığı ebruli nakış ipliği ile renkli olarak hazırlanır. Kibar, cıvıl cıvıl çiçek desenleriyle iç açıcı bir güzelliğe sahip olan işlemeli takı yastığı bebeğinizin odasına renk katacak. Kız bebekler için çokça tercih edilen çiçek desenleri yastığın üzerine nakışla aktarılır. Nakışın yapay olmayan görüntüsü ile beraber bütünlük gösteren renkli çiçek desenlerine bebeğinizin ismi de eşlik edince ortaya çok anlamlı bir takı yastığı çıkar.

  Anneler yeni dünyaya gelecek olan bebekleri için bebek odası dekorasyonuna son yıllarda oldukça ilgi göstermektedir. Bebek odası duvar renginden bebek karyolasına, duvar raflarından aydınlatma sistemine kadar en ince ayrıntısına kadar ele alınmakta ve anneler bebeğinin odasını ona yakışır bir hale getirmek için özenerek ummalı bir çalışma yaparlar. Bebek odası hazırlanırken soft ve pastel renklerin ağırlıklı olarak tercih edildiğini görebiliriz. Soft ve pastel renkler annelerin hoşuna gittiği için böyle bir yaklaşımın olduğunu söyleyebiliriz. Bebek açısından baktığımızda bebekler daha çok canlı ve kontrast renklere ilgi duyarlar ve bu renkleri daha çok severler. Bebek odasının canlı renklerle dekore etmek onun görme duyusunu uyaracağı için daha yerinde bir tercih olabilir.

  Bebeğinizin isminin yazılı olduğu işlemeli takı yastığı bebeğinizin dünyaya gelmesi sebebiyle sizi tebrik etmek için gelen misafirlerinizin taktıkları altınları organize etmek size çok yardımcı olacaktır. Canlı renkli, çiçek deseni ve bebeğinizin isminin üzerinde yazılı oluşu ile oldukça dikkat çekici olan bu takı yastığı bebeğinizin başucunda çok güzel bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Takı takma sürecinin son bulması ile bebeğiniz için özenerek hazırladığınız bebek odasında çok zarif bir dekoratif eşya olmaya aday olacak.

  Aynı çiçek desenleriyle nakışlanmış bebek tulum takımı ve isimli bebek battaniyesi ürünleri sitede mevcuttur. Bu ürünleri de değerlendirmek isterseniz linkleri tıklayıp ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz.

  "Not" bölümüne bebeğinizin ismini yazıp siparişinizi tamamlamanızı rica ederiz. Böylelikle işlemeli takı yastığını bebeğinizin ismine özel olarak nakışlayabiliriz.

  İşlemeli Takı Yastığı - İsme Özel Bebek Hediyesi İçin Faydalı Bilgiler


  - İşlemeli altın Yastığı 35 x 35 cm boyutlarındadır. Kare şeklindedir. 

  - %100 pamuk yapılı poplin kumaştan dikilmiştir. Arkası fermuarlıdır. Yastık kılıfı ve yastık içi olacak şekilde 2 parçadır.

  - Yastık, nakışı yapılmış, süslemeleri tam, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir.

  - Yastığın etrafına, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon geçilmiştir.

  - Zararlı madde içermeyen nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir.

  - Fermuarlı kılıfı çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.

  - Yastıkta kullanılan süslemeler (örneğin şerit kordon, aplike vb.) yapıştırılmıştır. Bu nedenle, hasar görmemeleri için, yastık kılıfından ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.