x

İsimli Bebek Yastığı - Melek Kanatlı Takı Yastığı

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli bebek yastığı gösterişli bir melek kanadı desenine sahip olan ve bebeğinizin ismine özel olarak hazırlanan bir üründür. Nakış işlemesiyle hazırlanan bu altın yastığı, bebeğiniz için gelen misafirleri nerede kabul ediyorsanız, orada bebeğinizin başucunda duracak. Gelen misafirlerin hemen dikkatini çekecek olan bu ürüne misafirleriniz hediye altınlarını rahatlıkla takabilecek.

Gri renk pek çok insan için sıkıcı bir renk olarak algılansa dahi, gri rengin rahatlatıcı bir özelliği bulunmaktadır. Bebek odası dekorasyonunda erkek bebeğiniz olacaksa gri - mavi, kız bebeğiniz olacak ise gri - pembe renkleri kullanarak dekore edebilirsiniz. Bu isimli bebek yastığı da gri renklerin kullanıldığı bebek odasına çok uyumlu olacaktır. Göksel bebek için gri renkler tercih edilerek hazırlanmış isimli takı yastığı sizin istekleriniz doğrultusunda farklı nakış iplikleriyle hazırlanabilir.

Melek kanadı figürü son zamanlarda bebek ürünleri üzerinde aranan bir desen halinde gelmiştir. Bebeklere çok yakışan melek teması, bu bebek takı yastığı üzerinde çok şık bir tasarımla karşınızda. Aynı tasarıma sahip isim yazılı bebek tulum takımı ve isme özel bebek battaniyesi ürünleri de ilgili kategorilerde mevcuttur. Bu ürünlerle beraber hem bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılayabilir hem de çok şık bir bebek ürünleri seti oluşturabilirsiniz.

İsimli Bebek Yastığı - Melek Kanatlı Takı Yastığı Hakkında Bilgi


  • Ürün 35 x 35 cm ebatlarındadır.
  • Yastık kılıfı çıkarılabilirdir. Nakış işlenen kılıf kısmı ve içi boncuk elyaf doldurulmuş yastık kısmı olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır. Nakışlı kılıf %100 pamuk nevresimlik poplin kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Etrafına, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon geçilmiştir.
  • Kanserojen olmayan nakış iplikleri yüksek kaliteli ve ithaldir. Parlaklıkları göz alıcıdır.
  • 30°C’lik yıkama suyu sıcaklığını aşmamanız önerilir. Elde ya da makinede yıkama yapabilirsiniz. Kılıf çıkarılarak ayrı bir şekilde yıkanabilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Ürün için süsleme kullanılmışsa (örneğin aplike vb.), bu süslemeler cırtcırtlıdır. Süslemelerin zarar görmemesi için kılıftan ayrı bir şekilde temizleyebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.