x

Kutlama Lavanta Kesesi Modelleri

22,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Her bebek hem annesinin hem de babasının en değerli varlığıdır. Ona iyi bir gelecek hazırlamanın yanı sıra, dünyaya geldiği günü kutlamak da oldukça önemlidir. Hem kutlama hem de kutsama adına düzenlenen bu özel günler, ebeveynlerin bebeklerinin ne kadar değerli olduğunu hissettiği ve hissettirdiği günlerdir. Böylesi özel günleri layıkıyla organize etmenin bir parçası olarak misafirlerinize küçük jestler hazırlamak da sizin elinizde. Bebek hediyelik eşyaları bilhassa son yıllarda misafirlere sunulması beklenen hediyelikler olmuştur. Son dönemlerde hemen hemen her anne ve babanın gerçekleştirdiği baby shower partilerinde kullanılan baby shower hediyelik eşyaları aynı zamanda stilin de bir göstergesidir.

Bebeklere yönelik olarak düzenlenen bu etkinliklerde birincil öncelik misafirleri memnun etmek ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamaktır. Memnun etmenin olmazsa olmazlarından biri de onlara lavanta kesesi gibi şık ve işlevsel bir hediyelik sunmaktır. Oldukça zarif bu isme özel hediyelik sayesinde bebeğinizin ismi akıllara kazınacaktır.

Bebeğinizin isminin sizin tercih ettiğiniz renkteki nakış ipliğiyle yine sizin tercih ettiğiniz renkteki kumaş üzerine işlendiği ve harika bir görüntüye sahip olan lavanta kesesi modelleri, içerisinde şeker değil elyaf ve lavanta barındırır. Elyaf sayesinde lavanta çiçeğinin kokusu uzun süre muhafaza edilir. 9x14 cm boyutlarındaki bu lavanta kesesi, isme özel olması sayesinde hediyelik eşya kavramına yeni bir tarz getirecek.

NadirHediye olarak en son moda hediyelik eşyaları istekleriniz doğrultusunda hazırlıyor ve size mümkün olan en kısa süre içinde ulaştırıyoruz.

Kutlama Lavanta Kesesi Modelleri Hakkında Bilgi


  • Lavanta kesesi yaklaşık olarak 9 cm x 14 cm ölçülerindedir. Bu ölçüler, lavanta kesesinin içi doldurulmamış halinin ölçüleridir.
  • Duck kumaştan imal edilmiştir.
  • İçi elyaf ve lavanta karışımı ile doldurulmuştur.
  • Kullanılan lavanta hakiki Isparta lavantasıdır.
  • Lavanta kesesi nakış işleme yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Ürünün kişiye özel hale getirilebilmesi için önce duck kumaş renginin ve sonra nakış ipliği renginin seçilmesi ve son olarak üzerine işlenecek ismin ilgili alana yazılması gerekmektedir.
  • Üründe, seçilen nakış ipliği rengi ile uyumlu renkte kurdele kullanılacaktır.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.