x

Balina Figürlü Takı Yastığı Modeli

375,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek yastığı, yeni doğan bebeklerin başucunda kullanılan bir üründür. Hem bebek için hediye olarak getirilen takıların bir arada muhafaza edilmesi hem de bebeğin büyüdüğünde güzel bir anıya sahip olması açısından son derece önemlidir. Bebeğinizi görmek ve sizi kutlamak için ziyarete gelen misafirlerinizin bebeğinize takmak istediği hediyeleri bu yastık üzerinde toplayabilirsiniz. Bu takı yastığı bugün sizin, yarın da çocuğunuzun işine çok yarayacak.

Evren bebek için balina deseni kullanılarak tasarlanmış olan takı yastığı, görselde de göreceğiniz gibi, lacivert ve bebek mavisi renkli nakış iplikleriyle işlenmiştir. Bu yastık genel olarak erkek bebekler için tercih edilse bile, siz farklı nakış ipliği renkleri seçerek kız bebeğiniz için de satın alabilirsiniz.

Nakış yöntemiyle hazırlanan bebek takı yastığı modelinde balina gibi hayvan figürlerini tercih edebileceğiniz gibi, melek kanadı ya da başak gibi figürleri de seçebilirsiniz. Lacivert iplikle balinanın ve bebek mavisi iplikle suyun renginin yansıtılması, görüntü itibariyle oldukça modern bir hediye ortaya çıkarmıştır. Evren bebek için bu şekilde hazırlanan takı yastığını dilerseniz kendi bebeğiniz için, dilerseniz de başka bir bebeğe hediye etmek için satın alabilirsiniz.

Sipariş ettiğiniz bütün yastık modelleri, kullanıma hazır olarak, içi dolu bir şekilde gönderilmektedir. Böylece direkt olarak yastığınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

NadirHediye üzerinden vereceğiniz siparişlerde, bebeğin ismini ve nakış ipliği rengini belirtmeniz gerekmektedir. Ürünün kaliteli malzemelerden üretiliyor olması, uzun vadede takı yastığını kullanabileceğiniz ve saklayabileceğiniz anlamına gelmektedir. Ponpon detayları sayesinde yastığı dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz.

Balina Figürlü Takı Yastığı Modeli Hakkında Bilgi


  • Ürün boyutları 35 x 35 cm‘dir.
  • Yastık kılıfı çıkarılabilirdir. Yastık kılıfı ve boncuk elyafla doldurulmuş iç yastık olarak 2 parçadan oluşur. Nakışlı yastık kılıfı duck kumaşından dikilmiştir.
  • Yastık, nakışı yapılmış, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde kargolanmaktadır.
  • Yastık kenarlarına, yastık kumaşıyla uyumlu renkte ponpon kullanılmaktadır.
  • Kullanılan nakış iplikleri yüksek kaliteli ipliklerdir ve bebeğiniz için zararlı olabilecek herhangi bir madde içermez.
  • Nakış işlenen kılıfı çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.