x

Misafire Hediye Bebek Lavanta Kesesi

22,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Hayatınıza girdiği ilk andan itibaren en değerli varlığınız olan ve onu en iyi şekilde büyütmekle yükümlü olduğunuz bebeğiniz için bir etkinlik organize ederken her şeyi düşünmeniz gerekir. En basitinden bir baby shower partisi, bebek mevlidi veya doğum günü partisi düzenlerken yapılacaklar listenizde bebek hediyelik eşyaları da önemli bir yer tutar. Listenize eklemeniz gereken bu hatıralık hediye, davetiniz üzerine gelerek sevincinizi paylaşan ve sizin yanınızda olan akraba ve arkadaşlarınıza duyduğunuz minneti gösterir. Yeni doğan bebek hediyelik mis kokusu, şık tasarımı ve şirin görüntüsüyle uzun yıllar boyunca hatıra olarak saklanmaya değer bir hediyelik olacaktır.
 
Bebeğiniz şerefine organize ettiğiniz etkinlik ne olursa olsun, bu tarz hoş sürprizlerle hem gününüzü hem de konseptinizi zenginleştirmek elinizde. Fil, zürafa ve aslan gibi şirin hayvan figürleri özellikle baby shower ve doğum günü partilerinde tercih edilir. Bu figürler parti süslerinden pastaya kadar konseptin her unsurunda yer alır. Bebek hediyeliği ürünleri de bu unsurlardan biridir. Üzerine tombul balina deseni işlenen bu bebek lavanta kesesi, özelleştirilebilir kumaş ve nakış ipliği rengiyle konseptinize tam uyum sağlayacak. Bunun için tek yapmanız gereken siparişinizi oluştururken renk seçimi yapmak ve sonrasında üzerine işlenmesini istediğiniz ismi ilgili alana girmek.
 
Yaklaşık olarak 9x14 cm boyutlarına sahip olan bu bebek lavanta kesesi, nakışın kattığı şıklıkla davetlilerinizin gözlerini kamaştıracak. NadirHediye ile bebeğinizin ismini unutulmaz kılın.
 

Misafire Hediye Bebek Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi

  • Ürünün boyutları (içi doldurulmamış haldeyken) yaklaşık olarak 9 cm x 14 cm’dir.
  • Duck kumaştan üretilmiştir.
  • İçine kuru lavanta çiçeği ve elyaf karışımı konulmuştur.
  • Üzerinde yer alan desen ve isim nakışla işlenmektedir. Ürünü isme özel hale getirebilmemiz için sipariş esnasında kumaş ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve üzerine işlenmesini istediğiniz ismi ve tercih ettiğiniz isim kartının numarasını ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Süslemede kullanılan kurdelenin rengi, seçtiğiniz nakış ipliğinin rengiyle uyumlu olacaktır.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.