x

Bebek Tulum Seti - Yeni Doğan Kız Bebek Hediyesi

425,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek tulumu, yeni doğan kız bebek hediyesi olarak tercih edilebilecek çok şirin bir bebek kıyafetidir. Yeni doğan tulum, bebeğinizin ismine özel olarak nakışla işleme yapılarak hazırlanır. Bu da ürünü daha zarif bir bebek hediyesi yapar. Çok renkli çiçekli deseniyle cıvıl cıvıl ve iç açıcı bir görüntüsü olan bu isimli bebek tulumu, bebeğinizin ışığına çok yakışacak.

Sevdiğiniz bir yakınınız size bebeğinin olacağı haberini verdiğinde çok mutlu olacak ve yeni dünyaya gelecek küçük yavru için çok güzel hediyeler düşüneceksiniz. Hediye alternatiflerini değerlendirirken bebek ihtiyaçlarını da göz önüne almanız yerinde bir yaklaşım olacaktır. Bu isimli tulum, hem bebek ihtiyaç listesinin başlarında yer alan tulum ihtiyacını karşılayacak hem de isme özel bir hediye olacağı için çok anlamlı olacaktır.

Bebek tulumu modelleri 3 parçadan oluşur. Bu setin süslemesi için çiçek detayı kullanılmıştır. Tulumun arka yüzünde bebeğinizin ismi ve çiçek desenli nakış işlemesi bulunurken, ön yüzünde ise bebeğinizin ismi ve kurdele deseni nakışlanmıştır. Yine aynı şekilde bere üzerinde bebeğinizin ismi yer almaktadır. Ürün görsellerinde de görüleceği gibi, nakış ipliği rengiyle uyumlu çiçek süslemesi ile ürünün görselliği geliştirilmiştir.

Bu ürün ile aynı desene sahip bebek battaniyesi ve isimli takı yastığı da satın alarak hediyenizi daha kapsamlı hale getirmek isterseniz, ilgili kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

Bebek Tulum Seti - Yeni Doğan Kız Bebek Hediyesi Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.