x

Kişiye Özel Hediyelik Lavanta Keseleri

22,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Evlatlarınız sizin en kıymetli hazineniz. Bir yandan onları dünyaya getirmek ve büyütmek ve onlara iyi bir hayat sunmak adına her türlü fedakarlığı yaparken, bir diğer yandan onlara verdiğiniz değeri gösterebileceğiniz etkinlikler organize etmek istersiniz. Bebeğiniz doğduktan sonra hastaneye veya eve bebeği görmek ve sizi kutlamak için gelen misafirlerinize ikramlarda bulunurken bir bebek hediyelik eşyası da hediye ederek mutluluklarına mutluluk katabilirsiniz. Bebek hediyeliği oldukça farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Son yılların popüler ürünlerinden olan lavanta kesesi, her ihtiyaca uygun olduğu gibi, çocuklarınız için yapacağız her türlü etkinlik, mevlit ve sünnet gibi törenler için idealdir.

9x14 cm boyutlarında olan lavanta kesesi hediyelik eşya olarak oldukça ideal ölçülere sahiptir. Hem zarif hem de şirin bir görünüşe sahip olan ve etrafa mis gibi lavanta kokusu yayan lavanta kesesi modelleri özelleştirilmeye de müsaittir. NadirHediye üzerinden vereceğiniz siparişlerde, siparişinizi oluştururken kumaş renginden nakış ipliği rengine kadar değişiklik yapma ve ürünü isme özel hale getirme imkanına sahipsiniz.

Tercihleriniz doğrultusunda tamamen size özel olarak hazırlanan ürünlerde sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır. İsme özel hediyelik lavanta keseleri kaliteli kumaş ve nakış iplikleri kullanılarak üretilmekte ve içerisinde elyaf ve lavanta barındırmaktadır. NadirHediye olarak siparişinizi en hızlı şekilde hazırlayarak sizlere ulaştırıyor, unutulmaz etkinliklerinizde daima yanınızda oluyoruz.

Kişiye Özel Hediyelik Lavanta Keseleri Hakkında Bilgi


  • Lavanta kesesi yaklaşık olarak 9 cm x 14 cm ölçülerindedir. Bu ölçüler, lavanta kesesinin içi doldurulmamış halinin ölçüleridir.
  • Duck kumaştan imal edilmiştir.
  • İçi elyaf ve lavanta karışımı ile doldurulmuştur.
  • Kullanılan lavanta hakiki Isparta lavantasıdır.
  • Lavanta kesesi nakış işleme yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Ürünün kişiye özel hale getirilebilmesi için önce duck kumaş renginin ve sonra nakış ipliği renginin seçilmesi ve son olarak üzerine işlenecek ismin ilgili alana yazılması gerekmektedir.
  • Üründe, seçilen nakış ipliği rengi ile uyumlu renkte kurdele kullanılacaktır.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.