x

Melek Kanadı Battaniye - İsme Özel Nakışlı

285,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsme özel bebek battaniyesi, hareli melek kanadı figürünün, bebeğinizin isminin ve anne-baba isimlerinin baş harflerinin battaniye üzerine nakış ipliği ile işlenmesiyle hazırlanır. Toplumun en küçük birimi ailedir. Çekirdek aile anne, baba ve çocuklardan oluşmaktadır. Bebeğinizin doğmasıyla birlikte tam bir aile olursunuz. Bebeğinizin dünyaya geldiği ya da gelecek olduğu şu günlerde bebeğinizin bakımı için gerekli olan ihtiyaçların başında yer alan bebek battaniyesi eşyasını daha anlamlı hale getirmek istemez misiniz?

Melek kanadı battaniye anne ve babanın baş harflerini ve bebeğinizin ismini üzerinde bulundurur. Tüm aile bireyleri harf ve isimlerle temsil edilirken, melek kanadı figürü ile de aile bireyleri arasındaki sevgi ve bağa vurgu yapılmıştır. Bir bütün olarak bakıldığında son derece anlamlı hale gelen bu bebek battaniyesi modeli bebeğinizin yanında çok zarif duracaktır.

İsimli bebek battaniyesi ihtiyaç duyulan bir bebek eşyasıdır. Yumuşak dokusu ve pamuktan üretilmiş zararsız yapısıyla bebeğinizle uyum içerisinde olacaktır. Ürün, bebeğinizin bakımı ve günlük yaşantısı sırasında ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda size çok yardımcı olacaktır. Bebeğinizin battaniyeye ihtiyacı kalmadığı zaman ise bu günlerin anısına uzun yıllar saklamak isteyeceğiniz, baktığınızda bu günlere ait detayları hatırlamanıza yardımcı olacak bebeğinizin özel bir eşyasına dönüşecektir.

Bu battaniyeyle birlikte takı yastığı ve 3'lü tulum seti ürünleri de ilginizi çekebilir. Gelen misafirlerinizin bebeğiniz için getirdikleri altınları takabilecekleri bir takı yastığı ve bebeğinizin dünyadaki ilk dakikalarında giyebileceği ilk kıyafeti olarak tulum seti, battaniye ile beraber takım haline getirilebilir. Bu ürünler battaniye ile aynı desene sahip olabileceği gibi, farklı desenlerimizden de seçim yapabilirsiniz. İlgili kategorileri incelemeniz size yardımcı olacaktır.

Melek Kanadı Battaniye - İsme Özel Nakışlı Hakkında Bilgi


  • %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Yerli üretimdir.
  • Antialerjiktir.
  • Kanserojen madde içermez. Bebeğinizin cildi için zararsız yapıdadır.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkanabilir. Yıkama suyu sıcaklığının 30°C’yi aşmaması önerilir. Lütfen ağartıcı kullanmamaya özen gösterin.
  • Ütülemeyi nakışlı yüzeyin tersinden ya da nakışlı yüzeyin üzerine ince bir bez sererek yapınız.
  • Kullanılan aplike süsleme cırtcırtlıdır ve zarar görmemesi için aplike süslemeyi bebek battaniyesinden ayrı bir şekilde, elde yıkamanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.