x

Nakışlı Takı Yastığı - İsimli ve Prenses Taçlı

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek Takı Yastığı zarif bir prenses tacı işlemesine sahiptir. Başak deseniyle birlikte taç işlemesi çok güzel bir uyum içindedir. Bebeğinizin isminin üzerine nakışlanmasıyla oldukça özel bir bebek eşyası halinde gelen bu takı yastığı ürününü dilerseniz bebeğinizin odasında şık bir dekorasyon eşyası olarak da kullanabilirsiniz.

Bebeğinizin ismine özel olarak hazırlanan isimli takı yastığı, tercih ettiğiniz nakış ipliği rengine göre hazırlanmaktadır. Bebeğinize ya da bebeğinizin odasına hangi rengin yakışacağını düşünüyorsanız, o rengi seçenekler arasından seçebilirsiniz. Kız bebekler için zarif bir tasarıma sahip olan bu altın yastığı misafirlerinizin de dikkatini hemen çekecektir.

İsimli bebek yastığı bebek hediyesi olarak da isabetli bir tercih olacaktır. Bebek henüz dünyaya gelmeden bebeğin ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı bir hazırlık olacağı kesin. Bazı anneler bu ihtiyaçları en ince ayrıntısına kadar düşünüp, bebek dünyaya gelmeden aylar öncesinden hazırlıkları tamamlamaktadır. Bebek takı yastığı birincil önceliği olmayan bir ihtiyaç gibi gözükse dahi, eksikliği halinde hemen devreye girip o eksikliği şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu takı yastığının kullanışlı bir eşya olacağı kesin. Bebeğin ismine özel olarak hazırlattığınız bu hediyeyle anneyi ziyarete gittiğinizde, anne tarafından odanın baş köşesine yerleştirileceğine eminiz.

İsimli bebek yastığı ile aynı tasarıma sahip bebek tulum takımı ve bebek battaniyesi ile tek bir sepette set oluşturmak isterseniz, ilgili ürünleri inceleyebilirsiniz.

Nakışlı Takı Yastığı - İsimli ve Prenses Taçlı Hakkında Bilgi


  • Boyutlar 35 x 35 cm'dir.
  • Kılıfı çıkarılabilirdir. Nakış işlenen yastık kılıfı kısmı ve içi boncuk elyaf doldurulmuş yastık kısmı olmak üzere 2 parçadan oluşur. %100 pamuk yapılı poplin kumaştan dikilmiştir.
  • Ürün, içi dolu, dikimi yapılmış ve kullanıma hazır bir şekilde size ulaştırılır.
  • Etrafına, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon çekilmiştir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Yastık kılıfı çıkarılarak makinede yıkanabilir. Dilerseniz elde de yıkama yapabilirsiniz. Yıkama suyu sıcaklığı 30°C’yi aşmamalıdır. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.