Minik Bebek Lavanta Kesesi

Fiyat
:
18,50 TL
Havale ile
:
18,13 TL
Adet:

-

+

Kargolama Tarihi
:
14.10.2023
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Bebeğiniz sizin için en değerli varlık. Bu değerli varlığın dünyaya gelişini kutlamak ve ismini her yerde yaşatmak istemez misiniz? Bebeğin doğumundan sonra düzenlenen her etkinlikte planlama elzemdir. Ebeveyn olarak her şeyi en ince ayrıntısına kadar eksiksiz bir şekilde programlamanız ve mümkünse yapılacakların detaylı bir listesini çıkarmanız gerekir. Bebek hediyelik eşyaları da bu listede yer alan önemli maddelerden birisidir. Bebek hediyeliği ürünleri kategorisinde bulunan lavanta kesesi, bulunduğu ortama yaydığı hoş kokusu ve nakış işlemesinin kattığı şıklık ile dikkat çekici bir hediyedir.

  Ebeveynler doğumdan önce baby shower partisinde ve doğumdan sonra yeni bebek ziyaretinde, 40 mevlidinde, birinci yaş gününde, sünnette ve benzeri kutlamalarda gelen misafirlere hatıra olarak bebek lavanta kesesi armağan ederler. Bu hediyelik lavanta kesesi içerisinde dolgu malzemesi olarak kuru lavanta çiçeği ve elyaf barındırır. Böylece etrafına uzun süre boyunca mis gibi hakiki Isparta lavantası kokusu yayar. 9x14 cm boyutlarında olan bu hediyeliğin üzerine nakış ipliğiyle bebeğinizin ismi işlenir. Dilerseniz nakış ipliğinin ve kumaşın rengini sipariş sırasında değiştirebilirsiniz. Böylece size özel bir hediyelik hazırlamış olursunuz.

  Bu güzel bebek lavanta kesesi gelen misafir sayısına göre toplu olarak sipariş verilebilir. NadirHediye.com olarak özelleştirilerek kişiye özel hale getirilebilen, her ihtiyacınıza uygun olan ve dilediğiniz organizasyonda kullanabileceğiniz bebek hediyeliklerini sizlere hızlı bir şekilde ulaştırarak gününüze sevinç katıyoruz.

  Minik Bebek Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Ürün duck kumaştan imal edilmiştir ve içi doldurulmamış haldeyken yaklaşık olarak 9 cm x 14 cm boyutlarındadır.
  • Ürünün içinde kuru lavanta çiçeği ve elyaf karışımından oluşan dolgu vardır. Lavanta, hakiki Isparta lavantasıdır.
  • Süslemede, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu renkte kurdele kullanılacaktır.
  • Ürün, nakış yöntemiyle isme özel hale getirilir. Lavanta kesesini kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği rengini sipariş esnasında seçmeniz ve nakışla işlenecek ismi ve seçtiğiniz isim kartının numarasını ilgili alanlara girmeniz gerekir.
  • Ürün, talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.