x

Denizci Temalı Bebek Lavanta Kesesi

30,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Özellikle ilk bebeğini kucağına almış anne ve babalar için bebeklerinin ilkleri çok önemlidir. İlk giysisi, ilk banyosu, ilk gülümsemesi… Bunlar ebeveynlerin hayatları boyunca unutamayacağı şeylerdir. Tüm bunları bebeğin 1 yaş doğum günü izler. Anne ve babalar bebeklerinin ilk doğum gününün kusursuz geçmesi için en küçük detayı bile eksiksiz bir şekilde planlarlar. Davetli listesinin hazırlanması, mekân ve müziklerin seçilmesi, konseptin belirlenmesi ve gerekli parti malzemelerin temin edilmesi, bebeğin ve ebeveynlerin kıyafetlerinin seçilmesi, doğum günü fotoğrafçısıyla anlaşılması, ikramların hazırlanması ve nihayet bebek hediyelik eşyalarının belirlenmesi ve satın alınması. Bu noktada üzerine bebeğin isminin nakışla işlendiği bu lavanta kesesi ihtiyaçları karşılayan tatlı bir alternatif olacaktır.

Hem kız hem de erkek bebekler için tercih edilen denizci teması, bebek odası dekorasyonundan baby shower partilerine kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. 1 yaş doğum günü ve doğum gününe gelen misafirlere dağıtılan lavanta kesesi modelleri de bu alanlardandır. Gerek renkleri gerek üzerine nakışla işlenen denizci çapası figürü ile denizci temasına tam uyum sağlayan bu isme özel lavanta kesesi hediyelik eşya olarak ideal ölçülere sahiptir. İçerdiği elyaf ve lavanta karışımı ortama harika bir koku yayar. Bu bebek hediyeliği dilediğiniz kumaş ve nakış ipliği renkleri kullanılarak isme özel olarak özenle hazırlanır.

Bebekler için düzenlenen her türlü etkinliğe uygun hediyelik çözümleri sunan NadirHediye üzerinden siparişinizi verin, en kısa sürede gelsin.

Denizci Temalı Bebek Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Ürün duck kumaştan imal edilmiştir ve içi doldurulmamış haldeyken yaklaşık olarak 9 cm x 14 cm boyutlarındadır.
  • Ürünün içinde kuru lavanta çiçeği ve elyaf karışımından oluşan dolgu vardır. Lavanta, hakiki Isparta lavantasıdır.
  • Süslemede, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu renkte kurdele kullanılacaktır.
  • Ürün, nakış yöntemiyle isme özel hale getirilir. Lavanta kesesini kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği rengini sipariş esnasında seçmeniz ve nakışla işlenecek ismi ve seçtiğiniz isim kartının numarasını ilgili alanlara girmeniz gerekir.
  • Ürün, talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.