x

İşlemeli Tulum - İsme Özel Kelebekli Bebek Tulumu

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İşlemeli yeni doğan tulum takımı, saflığı ve masumiyeti temsil eden kelebek deseniyle nakışlanan, 3 parçadan oluşan hastane çıkışı kıyafetidir. Çok zarif çizgilere sahip kelebek desenlerinin arasında bebeğinizin ismi yazmaktadır. Kız bebek bekleyen annelerin hemen dikkatini çeken bu model, yeşil ve pembe rengin uyumuyla birlikte son derece göz alıcıdır. Nakış işlemesi sayesinde, suni bir görüntünün aksine, kumaşla bütünlük gösteren kelebek desenleri ve bebeğinizin ismi yıkama sebebiyle deforme olmayacağı için uzun süre ilk günkü gibi gözükecektir. Bu özelliği sayesinde uzun yıllar saklayabileceğiniz bir hatıra bebek eşyası olabilen bu bebek tulumu, bebeğinizle geçireceğiniz güzel günlerde size eşlik edebilir.

İsimli bebek tulumu kız bebek bekleyen bir yakınınız için bebek hediyesi olarak da değerlendirilebilir. Hediye verdiğiniz anda, kelebek desenleri arasında bebeğinin ismini görmesiyle, annenin yüzünde oluşacak tebessümü hayal edebilirsiniz. Şık ve ince çizgilerle tasarlanan kelebek deseninin güzelliğini kapatmaması için abartılı süslemelerden kaçınılarak hazırlanan bu isimli tulum sade ve şık ürünler seven anneler için çok idealdir.

Farklı tulum seti seçenekleri için isme özel tulum setleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, ihtiyaç duymanız halinde, isimli bebek battaniyesi ve isimli bebek takı yastığı alternatifleri de mevcuttur. Bu ürünleri de incelemek isterseniz, kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

İşlemeli Tulum - İsme Özel Kelebekli Bebek Tulumu Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.