x

Tulum Seti - İsme Özel Dinazorlu Bebek Tulumu

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek ihtiyaçları göz önüne alındığında, yeni doğan tulum setinin sıralamanın en başında yer aldığını söyleyebiliriz. Anneler bebek kıyafetleri seçerken, görsel olarak güzel görünmesinin yanında, farklı birtakım özellikleri de sorgularlar. "Bu bebek kıyafeti bebeğimin sağlığı ve konforu için uygun mu?" sorusu annenin haklı olarak sorduğu bir sorudur. Bu bebek tulumu pamuklu yapısı dolayısıyla yumuşak ve esnektir. Bu yüzden bebeğiniz bu tulumun içinde son derece rahat edecektir. Aynı zamanda bu isimli tulum seti hazırlanırken kullanılan üretim malzemeleri ve nakış işlemesi yapılırken kullanılan iplikler herhangi bir kanserojen madde içermez. Dahası, isimli bebek tulumu ürününün antialerjik özelliği bulunmaktadır. Bebeğinizin sağlığıyla çok uyumlu olan bu tulum, bebeğinizin hayattaki ilk kıyafeti olmaya adaydır!

Anneler ikinci bir çocuk yapmayı düşünürken ilk endişelendikleri konu, doğacak bebeği abisinin veya ablasının nasıl karşılayacağıdır. Çocuklarının doğacak kardeşine ısınmasını sağlamak için pek çok yönteme başvururlar. Örneğin, doğacak bebeğin ismini abisine veya ablasına koydurtmak bunlar arasında sık rastlanan yöntemlerden bir tanesidir. Günümüzde de kaç yaş aralığında olursa olsun, küçük çocuklar dinozorları çok seviyorlar ve hatta onların isimlerini ezbere biliyorlar, onlara aşırı derecede ilgi gösteriyorlar. Siz de çocuğunuzu doğacak bebeğe alıştırmaya çalışıyorsanız, kullanabileceğiniz en etkili yöntemlerden bir tanesi, bebeğin giyeceği tulum seçimini abisine veya ablasına yaptırmaktır. Bu noktada da bu tulum setimiz imdadınıza yetişiyor! Şirin hatlara sahip dinozorlu bebek tulumu tam size göre bir bebek kıyafeti olacaktır.

Farklı tasarımlara sahip bebek tulumlarımızı görmek isterseniz isim yazılı tulum seti kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Bebek tulumu modelleri yanında, ilgili kategorilerde isim nakışlı bebek battaniyesi ve nakışlı bebek takı yastığı ürünleri de mevcuttur.

Tulum Seti - İsme Özel Dinozorlu Bebek Tulumu Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.