x

Bebek Hediyeliği Lavanta Kesesi

22,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Yeni doğan bir bebek için olmazsa olmaz detaylardan biri olarak karşımıza bebek hediyelik ürünleri çıkar. Bu hediyelik, yeni doğan bebeğinizi kucağınıza aldığınız bu mutlu günlerinizde sizleri yalnız bırakmayan misafirleriniz tarafından hatırlanmanızı sağlayan önemli detaylar arasındadır. Konuklara verilen bebek armağanı olması sebebiyle titizlikle seçilmesi gerekir.

İnsan duyuları arasında en kuvvetlisi olan koku alma duyusu, uzun yıllar önce alınan bir kokuyu yıllar sonra hatırlatma gücüne sahiptir. En sevilen ve bu nedenle pek çok alanda en çok kullanılan kokulardan biri olan lavanta kokusu, güzel anıları yaşamanızı ve yaşatmanızı sağlar. Davetlilerinize hediye edebileceğiniz en şık lavanta kesesi modelleri sizler için şimdi NadirHediye’de. Lavanta keselerimiz yüksek kaliteli kumaş ve nakış ipliklerinden hazırlanır. İçine konulan elyaf ve lavanta karışımının yaydığı muhteşem koku, en mutlu anlarınızı unutulmaz kılar.

NadirHediye sayesinde çok çeşitli modellerden birine bütçenize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bir hediyelik için ideal ölçülere (9x14 cm) sahip olan bu ürün, isme özel olarak üretilir. Kumaş renginden nakış ipliği rengine kadar sizin istediğiniz şekilde tasarlanan bu özel model, size unutulmaz jestler yapma imkânı tanır. Sunduğumuz özelleştirme seçenekleriyle satın alma işlemini kolayca gerçekleştirmeniz halinde, hızlı teslimat ile sizi mutlu etmeye hazırız. Bu hediyelik, özel günlerinizde hem sizi hem de sevdiklerinizi çok mutlu edecek.

Bebek Hediyeliği Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Lavanta kesesi yaklaşık olarak 9 cm x 14 cm ölçülerindedir. Bu ölçüler, lavanta kesesinin içi doldurulmamış halinin ölçüleridir.
  • Duck kumaştan imal edilmiştir.
  • İçi elyaf ve lavanta karışımı ile doldurulmuştur.
  • Kullanılan lavanta hakiki Isparta lavantasıdır.
  • Lavanta kesesi nakış işleme yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Ürünün kişiye özel hale getirilebilmesi için önce duck kumaş renginin ve sonra nakış ipliği renginin seçilmesi ve son olarak üzerine işlenecek ismin ilgili alana yazılması gerekmektedir.
  • Üründe, seçilen nakış ipliği rengi ile uyumlu renkte kurdele kullanılacaktır.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.