x

İsimli Tulum Seti - İsme Özel Filli Bebek Tulumu

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek tulumu modelleri bebeğinizin ismine özel olarak hazırlanan 3'lü tulum setleridir. Kişiye özel hediyeler son dönemde popülerliğini artırmıştır. Çünkü kişiye özel hediyeler hediye edilen kişinin ismine ithafen hazırlanır ve bu da hediyeyi çok daha anlamlı kılar. Bu isimli tulum seti de bebek için alınabilecek çok güzel bir kişiye özel bebek hediyesidir.

Hediye alan kişiler, kişiye özel hediyeleri hatıra olarak muhafaza etmeye ayrıca özen gösterirler. Bebek tulumu hediyesini alan annenin tulumu bebeği için kullandıktan sonra uzun yıllar boyunca hatıra olarak saklayacağına eminiz. Yıllar sonra bu güzel günleri hatırlatacak olan bu hatıra eşyasını zamanı geldiğinde çocuğuna dahi bırakılabilir.

Çok güzel bir tasarıma sahip olup çok ideal bir bebek hediyesi alternatifi olmasının yanında, isimli tulum seti bebeğinizle de son derece uyumludur. Sentetik kumaşların cildi tahriş ederek bebeğinizi rahatsız edebileceği düşünüldüğünde, bu yeni doğan tulum seti %100 pamuklu yapısıyla bebeğinizin en rahat edeceği tulum takımı olma özelliğini gösterir. Aynı zamanda üretim ve nakış işlemesi aşamasında bebeğinizin sağlığını tehdit edebilecek hiçbir zararlı malzeme kullanılmamıştır. Bu açıdan da isimli bebek tulumu bebeğiniz için doğru bir seçim olacaktır.

Farklı tulum setlerimizi incelemek için isme özel tulum setleri kategorimize göz atabilirsiniz. Kategoriye ulaşmak için linki tıklamanız yeterli olacaktır. Tulum setine ek olarak isim nakışlı bebek battaniyesi ve isim nakışlı takı yastığı ürünleri de ilgili kategorilerde mevcuttur. Ürünleri görüntülemek için söz konusu kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

İsme Özel Nakışlı Tulum - İsme Özel Filli Bebek Tulumu Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.