x

Hamilelik Sonrası Lohusa Terlik Modelleri

270,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Hamilelik bir anne için hem heyecanlı hem de bir o kadar stresli bir süreçtir. Her şeye dikkat edilmesi gereken bu dönemde lohusa dönemini de düşünmek gerekir. Bebek doğduktan hemen sonra başlayan lohusa döneminde gelen giden oldukça fazla olur. Bu ziyaretlerde zarif görünmek de annelerin hakkıdır. Lohusalık döneminde en iyi lohusa terlik modelleri ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak sizin konforunuz ve sağlığınız için üretilmiş olan lohusa terliği setini tercihleriniz doğrultusunda şekillendirip sipariş verebilirsiniz. Bir çift terlik ve bir adet taçtan oluşan bu setin üzerinde yer alan melek kanadı detayının rengini hastane ya da bebek odasının dekoruna, lohusa sabahlığınıza veya bebeğinizin cinsiyetine göre seçebilirsiniz. Örneğin bir kız bebek annesiyseniz pembe tonlarını, erkek bebek annesiyseniz mavi tonlarını ya da lohusa sabahlığınıza uygun tonları tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz renk ne olursa olsun, kendi tasarımınızı oluşturarak siparişinizi tamamlayabilir ve bu sayede lohusa terlik taç seti ile kendinize en iyi hediyeyi verebilirsiniz.

Annelerin şıklığa dair yaptığı tüm seçimlerde yanında olarak onlara en güzel ürünleri sunuyoruz. Onların ayaklarını koruması, bebek ziyaretlerinde şık gözükmelerine yardımcı olması ve rahat kullanım sağlaması dikkate alındığında, ergonomik lohusa terliği seti her açıdan avantaj sağlar. Bebek odasında kullanılan renklerle uyumlu bir görüntü oluşturabileceğiniz lohusa terlik seti ile lohusalığın tadına varabilirsiniz.

Terlik ve taçlar da dahil olmak üzere ürünlerimizde anne veya bebeklerin sağlığına zararlı herhangi bir madde kullanılmamaktadır. Anne ve bebeğin sağlığını riske atmadan en kaliteli malzemelerle üretim yapan NadirHediye ile içiniz rahat olsun.

Hamilelik Sonrası Lohusa Terlik Modelleri Hakkında Bilgi


  • Set, 1 çift kalın tabanlı kadife terlik ve 1 adet incili taçtan oluşmaktadır.
  • Terlik ve taç süslemesinde devekuşu tüyü, melek kanadı detayı, beyaz inci, şerit inci ve kurdele kullanılmıştır.
  • Seti hazırlayabilmemiz için terlik numarasını ve melek kanadı detayı rengini seçmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.