x

Unicorn Bebek Tulumu

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Son dönemlerin en sevilen karakterleri arasında bulunan unicorn, mitoloji sevenlere özel tek boynuzlu at figürüyle sunuluyor. Çizgi karakterleri arasında bebeğinizin belirli yaşa kadar vazgeçemeyeceği figürler arasında olacağı kuşkusuzdur. Saflığın ve masumiyetin sembolü olarak kullanılan unicorn figürünü, bebeğinizin masumiyetiyle birleştirdik. Ortaya muhteşem bir isme özel unicorn bebek tulumu çıktı.

Unicorn Bebek Tulumu Renkleri


Birbirinden farklı renkleri üzerinde barındıran unicorn, bebeğiniz için özel tasarlanabilir. Bunun için nakış işlemesinde kullandığımız iplik renklerini seçmeniz gerekiyor. Hazır bulunan renklere bağımlı kalmadan özgürce seçim yapabilir, kendi unicorn renklerinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik bebeğinize özel, isminin işlendiği bir unicorn figürü olacak.

Neden Unicorn Bebek Tulumu?


Unicorn bebek tulumunu seçmek için çok nedeniniz var. Kızların gözde figürü olan unicorn ile tanıştıktan sonra, uzun yıllar tanışıklığa devam edeceksiniz. Her yaşta beğenilen unicorn; renkleri, farklı figürü ve sevilen özellikleriyle bebeğinizin çocukluk evresinde de seveceği bir karakter. Sizin bebeklikte yapmış olduğunuz bu tercih, onu büyüdüğünde çok mutlu edecek.

Unicorn Bebek Tulumu Özellikleri


Unicorn figürüne ek olarak, bebeğiniz için heyecanla seçtiğiniz ismi, aynı heyecanla işliyoruz. Bebek tulumunda olması gereken tüm teknik özelliklere sahip olan ürünümüzün birçok artısı var.

Bunlar;

  • Uygun standart kalıplar
  • Bebeğinizin huzurlu olmasını destekleyen kumaş
  • Kaliteli nakış ipliği
  • Özenli işleme

Bebeğinize aradığınız ve bulamadığınız özel ürün unicorn bebek tulumu karşınızda. Üzerinde gördüğünüzde çok seveceksiniz. Bebeklerin masumiyetine eklenen unicorn zarafeti gözlerinizi kamaştıracak.

Unicorn Bebek Tulum Parçaları


Unicorn bebek tulumu için kullandığımız eldiven eline tam olarak giyilebilen, lastikli ve hijyenik kumaşa sahiptir. Bere ise standart baş ölçüsüne uygun olup herhangi bir rahatsızlık vermez. Tulumda kullandığımız çıt çıt, bebeğin cildiyle temas etmez. Nakış işleme içerisinde özel parça bulunur ve bebeğin cildini tahriş etmez. Hastane çıkışı, bebek mevlidi, kırk uçurma, diş buğdayı ve daha birçok bebek etkinliğinde kullanabileceğiniz unicorn bebek tulumu herkesin beğenisini toplayacak. Bebeğiniz trendlerin gerisinde kalmayacak. Bebek modasına uygun figürler ile bebeğiniz her zaman modayı takip eden, yenilikçi ve tarzını belirleyen bebek olacak.

Unicorn Bebek Tulumu Hakkında Bilgi

  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.