x

İsimli Bebek Zıbını - Uzay Temalı Bebek Tulumu

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli yeni doğan tulum, uzay temalı tasarımıyla bebeğinizin ismine özel olarak nakış işlemesiyle hazırlanır. Anne ve babalar bebekleri dünyaya gelince onun için en iyisini dilerler ve en iyisini hayal ederler. Her şeyden çok sevdikleri bir varlık olan bebekleri için bu şekilde düşünmeleri hiç de tuhaf bir durum değildir. Ebeveynlerin çocukları için kurdukları hayallerin başında ileriki yıllarda yapacakları meslekleri ile alakalı olanlar gelir. Anne ve babalar çocuklarının doktor, mühendis veya pilot olmalarının hayalini kurarlar. Sevgili anne ve babalar! Bebeğinizin ileride gökyüzü ile alakalı bir meslek yapmasını isterseniz, bu konuda bebeğinizi yönlendirmeye bebeğinizin dünyada giydiği ilk kıyafeti ile başlayabilirsiniz. İsimli bebek tulumu, uzay temalı işlemesiyle size yardımcı olacaktır.

Uzay sessizdir ve sonsuzluğu simgelediğinden bahsedilir. Uzay aynı zamanda birçok bilinmezi içinde barındırdığı için gizemlidir. Bu özelliklerinden dolayı uzay teması insanlar için çok çekicidir ve oldukça beğenilir. Siz de bebeğinizin yaşam alanlarını dekore ederken uzay temasından yararlanmak isterseniz, bebek kıyafeti konusunda isimli tulum size yardımcı olacaktır.

Farklı desenlere sahip isme özel bebek tulumu setlerini incelemek isterseniz, ilgili kategoriyi ziyaret edebilirsiniz. İsme özel bebek battaniyesi ve isimli bebek takı yastığı ürünleri de NadirHediye'de mevcuttur. Dilerseniz ilgili kategorileri inceleyebilirsiniz.

İsimli Bebek Zıbını - Uzay Temalı Bebek Tulumu Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.