x

Bebek Mevlit Lavanta Kesesi

22,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebeğiniz daha doğmadan hayatınızı şekillendiren varlığınızdır. Ebeveyni olarak onunla ilgili tüm görev ve sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirmek istersiniz. Bunlardan biri de hem kültürümüzde hem de dinimizde önemli bir yere sahip olan bebek mevlididir. Genellikle bebek doğduktan 40 gün sonra yapıldığı için 40 mevlidi olarak da bilinir. Mevlit, davetli sayısına bağlı olarak evde veya bir mekânda yapılabilir. Mevlit nerede okutulursa okutulsun, yapılması gereken bazı hazırlıklar vardır. Bunlar mevlidin okutulacağı yerin süslenmesi, annenin ve bebeğin giyeceği kıyafetlerin belirlenip satın alınması, davetlilere ikram edilecek yiyeceklerin belirlenmesi ve hazırlanması ve dağıtılacak bebek hediyelik eşyalarının temin edilmesidir. Tam da bu noktada lavanta kesesi imdadınıza yetişir.

Bebek mevlidi dekorasyonunda hayvan figürlerinin tercih edilmemesinden dolayı, üzerinde kuyruklu yıldız deseni bulunan bu lavanta kesesini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Bebek doğum hediyelik eşyası olarak da kullanılabilecek bu üründe kız bebek için pembe ve lila gibi renkleri, erkek bebek için mavi ve gri gibi renkleri seçebilirsiniz. Hoş kokusu ve şık tasarımıyla doğum hediyeliği konseptine yeni bir soluk getiren bu hediyelikle davetlilerinize akılda kalıcı bir hatıra sunabilirsiniz.

9x14 cm boyutlarında olan, içinde elyaf ve lavanta karışımı barındıran, yaptığınız kumaş ve nakış ipliği rengi seçimleriyle bebeğinizin ismine özel olarak hazırlanan bu mevlit hediyeliğini çoklu olarak NadirHediye üzerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin. En etkili isme özel hediyelikler NadirHediye ile sizlerle.

Bebek Mevlit Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Ürün duck kumaştan imal edilmiştir ve içi doldurulmamış haldeyken yaklaşık olarak 9 cm x 14 cm boyutlarındadır.
  • Ürünün içinde kuru lavanta çiçeği ve elyaf karışımından oluşan dolgu vardır. Lavanta, hakiki Isparta lavantasıdır.
  • Süslemede, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu renkte kurdele kullanılacaktır.
  • Ürün, nakış yöntemiyle isme özel hale getirilir. Lavanta kesesini kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği rengini sipariş esnasında seçmeniz ve nakışla işlenecek ismi ve seçtiğiniz isim kartının numarasını ilgili alanlara girmeniz gerekir.
  • Ürün, talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.