x

Kokulu Söz Nişan Düğün Lavanta Kesesi

30,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Söz, nişan ve kına gibi aktiviteler, kültürümüzde önemli bir yere sahip olan etkinliklerdir. Bu etkinliklerde misafirlere yapılacak ikramlar kadar nelerin ikram edileceği de önemlidir. Özellikle gelin adayları bu gibi misafir hediyeliklerine dikkat ederek en uygun hediyeliği bulmalıdır. Lavanta kesesi son yıllarda birçok cemiyette ve düğün gibi organizasyonlarda tercih edilen hediyeliklerden birisidir. Hoş kokusuyla sizi saracak, misafirlerinizi memnun edecek oldukça şık bir hediyelik.

Lavanta kesesi modelleri esas olarak içerisinde şeker barındırmaz. Kına hediyeliği ve söz hediyeliği olarak da tercih edilebilecek bu ürün 9x14 cm ölçülerindedir ve lavanta ve elyaf karışımı içerir. Hediyelik lavanta kesesi aynı zamanda kumaş renginin ve nakış ipliği renginin değiştirilebildiği ve kişiye özel hale getirilebildiği bir üründür. Üzerine gelin ve damadın isimlerinin baş harfleri titizlikle işlenir. Nakış ipliğinin ve kumaşın rengi sizin seçiminiz doğrultusunda söz, nişan veya düğün dekorasyonunuzun temasına göre ayarlanabilir. Böylece sizin için en uygun hediyeliği kendiniz oluşturabilirsiniz.

Planlanan misafir sayısına göre sipariş verilebilen bu ürün, oldukça hızlı bir şekilde tarafınıza teslim edilir. Söz, nişan, kına veya düğün öncesinde hızlı sipariş seçeneğiyle adresinize kadar ulaştırılır. NadirHediye olarak lavanta keselerini büyük bir hassasiyetle hazırlıyor ve uzun yıllar saklanabilecek güzel bir anı gönderiyoruz.

Kokulu Söz Nişan Düğün Lavanta Kesesi Hakkında Bilgiler


  • Lavanta kesesinin ölçüleri (içi doldurulmamış haliyle) yaklaşık olarak 9 cm x 14 cm'dir.
  • Lavanta kesesinin içinde elyaf + lavanta karışımı bulunmaktadır.
  • Duck bezi kumaştan üretilmiştir.
  • Nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Nakış için kullanılan iplikler kaliteli nakış iplikleridir.
  • Lavanta kesesini kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve üzerine işlenmesini istediğiniz baş harfleri ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Lavanta kesesi hazırlanırken, seçtiğiniz nakış ipliği rengiyle uyumlu renkte kurdele kullanılır.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.