x

Gül Desenli Hediyelik Kokulu Taş

18,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
En unutulmaz günler, aile bireylerinin ve yakın dostların bir araya gelerek doyasıya eğlendiği nişan ve düğün gibi törenlerdir. Bu törenler için yapılan her türlü organizasyon, davetlileri memnun etmeye ve organizasyon sahiplerinin söz konusu günü sorunsuz bir şekilde atlatmasına yöneliktir. Tören sahibi olarak yerine getirilmesi gereken her şeyi eksiksiz yerine getirseniz dahi küçük bir jest fena olmaz. Heyecanınıza ortak oldukları için davetlilere teşekkür etmek adına kokulu taş hediyesi verebilirsiniz. Söz, kına, nişan, nikah ve düğün gibi törenlerde verilen nikah şekeri kokulu taş ürünleri onlar üzerinde unutulmaz bir etki bırakır.

Kokulu taşlar özellikle hoş kokusu ve ayrıca tasarımıyla oldukça dikkat çekerler. Bir kokulu taşın özelleştirilebilir olması ise farkını ortaya koyar. Nikahta dağıtılacak hediyeler arasından seçiminizi yaptıktan sonra ilgili ürün sayfasından kokulu taş rengini, kutunun rengini, isim kartının modelini seçerek ve son olarak isim kartının üzerine yazılmasını istediğiniz bilgileri ilgili alana girerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Unutmayın! İsim kartının üzerine yazılacak müstakbel gelin ve damadın isimlerini sipariş sırasında belirtmelisiniz.

Sevdiklerinizle doyasıya eğlendiğiniz bir güne anlam katacak olan kokulu taş modelleri, her ortama ve her organizasyona uyum sağlayacak şekildedir. 20’li, 40’lı, 60’lı, 80’li ve 100’lü paketler halinde satın alabileceğiniz kokulu taş magnet modelinde seçimlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

NadirHediye olarak sorunsuz ve güven içerisinde tamamlanan alışverişinizi en hızlı şekilde adresinize teslim alabilirsiniz. NadirHediye ile hayallerinizdeki hediyeye kavuşun.

Gül Desenli Hediyelik Kokulu Taş Hakkında Bilgi


  • Ürün kokulu taştan üretilmektedir ve sağlığa zararlı maddeler içermemektedir.
  • Kutu 8 cm x 8 cm x 3 cm’dir.
  • Ürün sunuma hazır bir şekilde gönderilir.
  • Ürün seçimleriniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. Ürünü hazırlayabilmemiz için kokulu taş rengini, kutu rengini ve isim kartı modelini seçmeniz ve ilgili alana isim kartı üzerine yazılacak isimleri belirtmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.