x

Söz ve Nişan için Harika Etamin Tepsi – Ahşap Kasnak 26 cm

290,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Evliliğe giden yoldaki en önemli anlardan ve olaylardan birisi olan nişan ve sözlenme, artık en iyi dekorasyon çözümleriyle ve birçok eşyayla daha da zengin bir şekilde yapılabiliyor. Evlerin veya mekanların nişan konseptine uygun dekorasyonlarına yaraşır şekilde kullanılabilen nişan tepsisi ve söz tepsisi ahşap kenarlı ve kasnaklı olarak sizlere sunuluyor.

Önemli günlerden birisi olan söz günü, sizin ve ailenizin en güzel günlerinden birisi olmaktadır. Etamin söz tepsisi bu nedenle hem gelenekselliği yansıtan hem de kumaş olmasıyla şıklığını konuşturan bir üründür. Üzerindeki kumaşı gergin tutan kasnak sistemi 26 cm çapındadır. Ayrıca üzerindeki vida sistemiyle de gerginliği ayarlanabilir. Yüzük tepsisi sadece merasim gününde değil evlilik boyunca duvara asılabilir bir dekoratif eşya olarak düşünülmelidir. Üzerine yazılan gelin ve damat isimleriyle de oldukça şık bir kasnak nişan tepsisi modeli olmaktadır.

Ürünlerimizde herhangi bir zararlı kimyasal kullanılmadığından güvenle kullanım sağlanabilir. Aynı zamanda son moda nişan tepsisi modelleri genel olarak kumaş rengi ve nakış ipliği rengi alternatiflerine de sahiptir. Merasimlerin yapılacağı alana uygun renk seçimleriyle etamin nişan tepsisi en güzel şekilde kullanılabilir.

NadirHediye olarak en güzel hediye seçeneklerinin yanı sıra merasimlerde kullanabileceğiniz oldukça şık ve üretimi en ince detayına kadar titizlikle yapılan isme özel söz tepsisi modelleriyle yanınızdayız. Hemen sipariş verin, fırsatları kaçırmayın, en iyi modeller sizin olsun.

Söz ve Nişan için Harika Etamin Tepsi – Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe duck bezi kumaş kullanılmıştır.
  • Üründe kullanılan kasnak, ahşap kasnaktır ve vidalıdır.
  • Kasnağın çapı 26 cm’dir.
  • Ürünün kişiye özel hale getirilmesinde nakış yöntemi kullanılmaktadır. Nakış, kaliteli ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermeyen nakış iplikleriyle yapılmaktadır.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.