x

Yeni Doğan Bebek Lavanta Kesesi

30,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Yeni doğum yapmış yakın bir dostunuz mu var? Bu dostunuzun kapısını bu mutlu günlerinde asla unutamayacağı güzel bir hediye alarak mı çalmak istiyorsunuz? Bunu yapmak bebek lavanta kesesi sayesinde çok kolay. Bu amacınızı gerçekleştirmenizde size yardımcı olmak için buradayız. Geniş ürün yelpazemiz ve ekonomik fiyat garantimiz ile dilediğiniz bebek hediyelik ürününü sitemiz üzerinden satın alabilecek, dostlarınızın mutluluğuna ortak olabileceksiniz. Bebek hediyelikleri konusunda şimdiye kadar mutlu ve memnun ettiğimiz binlerce müşterimiz, size bu konuda verebileceğimiz en büyük güvencedir.

Kişiye özel olarak hazırlanan, sağlığa zararsız ürünlerimizle sevdiklerinizi mutlu etmek bir tık uzağınızda. Bebek hediyelikleri konusunda son dönemde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi de şüphesiz ki lavanta keseleridir. Özenle hazırlanmış bebek lavanta kesesi modellerimiz ile dostlarınıza ömür boyu unutamayacakları bir hediye vermek sizin elinizde. Sevdiklerinizin ellerine aldıkları andan itibaren çok sevecekleri bebek lavanta kesesi modelleri internet sitemiz üzerinde incelemeniz için sizleri bekliyor.

Seçimleriniz doğrultusunda kişiye özel hale getirilen lavanta kesesi modellerimizi hemen incelemeye başlayabilir, internet sitemiz üzerinden online sipariş verebilirsiniz. Bu ürünümüzde lavanta kesesinin üzerine işlenecek isimden, işlemede kullanılacak nakış ipliğinin rengine kadar her şeye siz karar verebilirsiniz. Ayrıca bilinmelidir ki bu ürün sadece bebek hediyeliği olarak değil, doğum günü gibi etkinliklerde de yoğun olarak tercih edilmektedir. Özel lavanta ve elyaf karışımımız ile hazırladığımız, boyutu taşıma işlemi için gayet uygun olan (9x14 cm) bu ürünümüz her açıdan size oldukça fazla avantaj sağlayacak.

NadirHediye’nin sunduğu uygun lavanta kesesi fiyatları sayesinde hayalindeki lavanta kesesi modelini tasarlamak ve sevdiklerine hediye etmek daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Yeni Doğan Bebek Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Lavanta kesesi yaklaşık olarak 9 cm x 14 cm ölçülerindedir. Bu ölçüler, lavanta kesesinin içi doldurulmamış halinin ölçüleridir.
  • Duck kumaştan imal edilmiştir.
  • İçi elyaf ve lavanta karışımı ile doldurulmuştur.
  • Kullanılan lavanta hakiki Isparta lavantasıdır.
  • Lavanta kesesi nakış işleme yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Ürünün kişiye özel hale getirilebilmesi için önce duck kumaş renginin ve sonra nakış ipliği renginin seçilmesi ve son olarak üzerine işlenecek ismin ilgili alana yazılması gerekmektedir.
  • Üründe, seçilen nakış ipliği rengi ile uyumlu renkte kurdele kullanılacaktır.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.