x

Magnetli Lavanta Kesesi

22,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Magnetli lavanta keseleri günümüzde başta kına hediyelikleri olarak kına gecelerinde olmak üzere çeşitli organizasyonlarda sıkça tercih edilmektedir. Jüt çuval kumaştan üretilen keseler, içerisine lavanta kokusunu hapsederek uzun vadede ortamın lavanta kokmasını sağlamaktadır. Üzerindeki yapay lavanta dalının oldukça zarif bir hava kattığı düğün hediyelik lavanta keseleri hafızalara kazınacaktır!

Magnetli olarak tercih edebileceğiniz keselerin magnetsiz seçenekleri de NadirHediye’de mevcuttur. Lavanta sadece doğal özellikleriyle değil, hediyelik eşyalarda kullanılmasıyla da adından sıkça söz ettirmektedir. Nişan hediyeliği, düğün armağanı ya da kına hatıralığı olarak satın alınan ürünlerden dilediğinizi seçerek sevdiklerinize kokulu bir anı bırakabilirsiniz. Emin olun ki, organizasyonunuzdan sonra ne zaman lavanta kokusuyla karşılaşırlarsa, akıllarına siz geleceksiniz. Güzel anıların canlı tutulması bizler için son derece önemli.

NadirHediye’nin sunmuş olduğu bu hediyelik lavanta kesesi fiyatlarıyla da son derece uygun. Minimum 20’li paketler halinde sipariş verebileceğiniz ürünlerimizi NadirHediye üzerinden inceleyebilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyor oluşumuz, dilediğiniz zaman sipariş verebilmenize olanak sağlamaktadır. Başka yerde karşılaşamayacağınız lavanta kesesi fiyatları ve kalitesi için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Magnetli Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Kese yaklaşık olarak 5 cm x 10 cm boyutlarındadır.
  • Kesenin arkasında magnet vardır.
  • Kese sadece kuru lavanta çiçeği içermektedir.
  • Kesenin üzerinde mor renkli yapay lavanta dalı kullanılmıştır.
  • Ürün seçimleriniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. Ürünü hazırlayabilmemiz için sipariş esnasında tercih ettiğiniz isim kartının numarasını ve isim kartının üzerine yazılacak metni ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.