x

Küçük Prens Bebek Kokulu Sabun

18,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebeğiniz doğduğunda dünyalar da sizin olur. Sizin dünyanız artık onun dünyasıdır ve bu sonsuza kadar böyle devam eder. Bir anne veya baba olarak en değer verdiğiniz bu varlığa güzel bir hayat sunmak için çalışırken, aile bireyleriniz ve yakın dostlarınızla bir araya gelip eğleneceğiniz mutlu bir günü de hak ediyorsunuz. Aslında düzenlediğiniz tüm partiler çocuğunuzu mutlu etmek ve kendinizi ona adadığınızı göstermek üzerine olsa da bu heyecana ortak olan sevdiklerinize teşekkür mahiyetinde minik bir hediye vermeniz oldukça hoş bir jest olacaktır. Bebek şekeri de tam olarak bu amaca hizmet eden bir üründür.

Günümüzde ‘bebek şekeri’ kelimesi sadece şeker içeren hediyelikler için değil, içermeyenler için de kullanılan genel bir isimdir. Kokulu sabun özellikle son yıllarda baby shower partilerinde, bebek mevlitlerinde, sünnetlerde ve doğum günlerinde misafirlere dağıtılan bir üründür. Sevdiklerinize sunacağınız bu hediyelik sayesinde hafızalara kazınacaksınız. Kokulu sabun modelleri çok çeşitli tasarım ve renklerde hazırlanmaktadır. Dolayısıyla seçim yaparken göz önünde bulundurulması gereken en önemli husus, organizasyonun teması ve hâkim rengidir. Siz de sipariş esnasında yapacağınız sabun, kutu ve süsleme rengi ve isim kartı modeli seçimleriyle en uygun hediyeliğe sahip olabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak ürünü 20 ve katları şeklinde sipariş verebilirsiniz. NadirHediye olarak hediyeliklerinizi özenle hazırlıyor, en kısa sürede adresinize teslim ederek misafirlerinizin anılarında yaşıyoruz.

Küçük Prens Bebek Kokulu Sabun Hakkında Bilgi


  • Ürün kokulu sabundan üretilir.
  • Sağlığa zararlı hiçbir kimyasal madde kullanılmaz.
  • Kutusunun ölçüleri 8 cm x 8 cm x 3 cm’dir.
  • Ürün kutu içinde, kurdele ile süslenmiş ve isim kartı ile birlikte sunuma hazır bir şekilde gönderilir.
  • Ürün yaptığınız seçimler doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlanır. Ürünün hazırlanabilmesi için kokulu sabun rengini, kutu rengini, süsleme (kurdele) rengini ve isim kartı modelini seçmeniz ve ilgili alana isim kartı üzerine yazılacak ismi belirtmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.