x

Emzik Bebek Kokulu Sabun

19,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bir anne ve baba olarak en kutsal göreviniz, çocuklarınızı hayatın her alanında en güzel şekilde yetiştirmektir. Bu görevi icra ederken bir yandan da gözünüzün önünde büyüyen evlatlarınıza değer verdiğinizi göstermek istersiniz. Düzenlediğiniz birçok organizasyon da bunun bir göstergesidir. Baby shower, doğum, bebek mevlidi, doğum günü ve sünnet töreni gibi son yılların popüler etkinliklerinde onlara verdiğiniz değeri teslim ederken en iyi şekilde eğlenmek de istersiniz. Bebek şekeri de bu gibi etkinliklerde en önemli ayrıntılardan birisi olmaktadır. Kokulu sabun son dönemde sıklıkla sipariş edilen ve herkes tarafından hediye edilen güzel bir hediyeliktir. Öne çıkan özelliği ise tasarımı ve uzun süre hoş koku yaymasıdır.

Bebek şekeri kullanım açısından avantaj sağlamasının yanı sıra şirin bir görüntüye de sahiptir. Sizi bu değerli gününüzde yalnız bırakmayan davetlilerinize hediye edebileceğiniz kokulu sabun hediyelik ürünleri, organizasyonunuza uygun modellerle karşınızda. Bununla birlikte hediyeliğinizi özelleştirebileceğiniz kullanıcı dostu bir sistem de bulunmaktadır. Böylece kokulu sabunun rengini, kutusunu ve isim kartının modelini belirleyebilirsiniz. Kokulu sabun modelleri içerisinde emzik şekline sahip olan bu ürün genellikle bebek doğumlarında, bebek mevlitlerinde ve bebek yaş günlerinde verilecek tatlı hediyeliklerden birisidir.

Bu gibi özelleştirmeler yaparak hem organizasyonunuza uygun renge sahip olan hem de çocuğunuzun isminin yer aldığı şık bir hediyelik oluşturabilirsiniz. NadirHediye olarak sağlam paketleme, hızlı kargolama ve kısa sürede sorunsuz teslimat yaparak sizleri sevindiriyoruz.

Emzik Bebek Kokulu Sabun Hakkında Bilgi


  • Ürün ‘butik sabun’ olarak da bilinen kokulu sabundur.
  • Üründe sağlığa zararlı kimyasal maddeler kullanılmamaktadır.
  • Ürün sunuma hazır olarak gönderilir. İlk olarak 8x8x3 cm ölçülerindeki asetat kapaklı kutuya yerleştirilir ve sonrasında kurdele ile süslenerek isim kartı kutuya eklenir.
  • Ürün size özel hazırlanmaktadır. Bunun için siparişinizi oluştururken sabun rengini, kutu rengini ve isim kartı modelini seçmeniz ve ilgili alana isim kartı üzerine yazılacak ismi belirtmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.