x

Bebek Kokulu Sabun Hediyelik

18,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Evlendikten sonra bebeğin gelişiyle birlikte yeni bir hayata geçiş yapılır. Bu keskin dönemeçten sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır ve sorumluluklar artacaktır. Anne ve babalar bu durumu en iyi şekilde değerlendirirken, kutlamak da isteyeceklerdir. Bir olayı kutlamak, bu olaya bir değer biçmek ve eğlenmek adına en hoş aktivitelerden birisidir. Birçok davetlinin olduğu ortamda en unutulmaz eğlenceler de ortaya çıkar. Davetlileriniz için hazırladığınız güne özel bir anı olan bebek şekeri de onları sevindirecektir. Kokulu sabun olarak ortaya çıkan bu şirin hediyelik hem hoş kokusu hem de harika tasarımıyla sizleri bekliyor.

Melek kanadında uyuyan bebek tasarımıyla oldukça tatlı bir görüntüsü bulunan bu ürün, misafirlerinizin hatıra olarak uzun süre saklayabileceği türden bir hediyeliktir. Hem görüntü hem de renk olarak oldukça şık duran bu hediyeliğin renklerini değiştirerek kendinize uyarlayabilirsiniz. Kokulu sabun hediyelik olarak renklerinin istenilen şekilde değiştirilebildiği cazip bir hediyeliktir.

Her ortama uyabilen yapısıyla da misafirleriniz için en güzel hediyeliklerden birisi olmaktadır. İster mevlit ister baby shower olsun, bebeğinizle ilgili her türlü organizasyonda sevdiklerinize hediye edebileceğiniz kokulu sabun hediyeliği ile gününüzü unutulmaz kılmak sizin elinizde. NadirHediye olarak sevdiklerinize en güzel hediyelikleri tasarlayarak en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz. En farklı ve özel hediyelikleri NadirHediye.com’da bulabilir ve uygun fiyat ve hızlı kargo garantisiyle hemen sipariş edebilirsiniz.

Bebek Kokulu Sabun Hediyelik Hakkında Bilgi


  • Ürün kokulu sabundan üretilmektedir ve üretimde sağlığa zararlı hiçbir kimyasal madde kullanılmamaktadır.
  • Ürün 8 cm x 8 cm x 3 cm boyutlarına sahip asetat kapaklı bir kutu içine yerleştirilir, kurdele ile süslenir ve son olarak seçtiğiniz isim kartının üzerine bebeğinizin ismi yazılarak kutuya eklenir. Böylelikle ürün sunuma hazır bir şekilde gönderilir.
  • Ürün seçimleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünü hazırlayabilmemiz için kokulu sabun rengini, kutu rengini, süsleme (kurdele) rengini ve isim kartı modelini seçmeniz ve ilgili alana isim kartı üzerine yazılacak ismi belirtmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.