x

Son Moda Nişan Tepsisi - Ahşap Kasnak 26 cm

290,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Evliliğe ilk adımı atmaya başlayan çiftler, şıklık açısından birçok faktörü göz önünde bulundurmalıdır. Söz ve nişan törenlerinde kullanılacak dekordan başlayarak her şeyi kurgulamak gerekir. Sözler genellikle aile arasında yapılan merasimler olduğundan söz tepsisi güzel bir ambiyans yaratabilmektedir. Bunun yanında nişan gibi önemli merasimlerde birçok dekorun yanında nişan tepsisi de bir o kadar önemli olmaktadır. Yüzüklerin, makasın ve kurdelenin üzerine konulduğu bu tepsiler güzel bir görüntü oluşturması için süslenir ve hazırlanır. Yüzük tepsisi bu nedenle ilk dikkat çeken eşyalardan birisi olmaktadır.

Nişan törenlerinde dikkat edilmesi gerekenlerden birisi de renk uyumudur. Müstakbel damat ve gelinin nişanlığı, nişan pastası, misafirlere dağıtılacak olan hediyelikler, dekor ve süs malzemeleri renk bakımından ahenkli olmalıdır. Bunun için sizlere özelleştirilebilir nişan tepsisi modelleri sunuyoruz. Kullanılan kumaşın ve nakış ipliğinin rengini seçerek söz veya nişan töreninizin temasına uygun bir tasarım oluşturabilirsiniz. Son moda nişan tepsisi modelleri içerisinde üzerine gelin ve damadın isimlerinin nakış ipliğiyle işlendiği ahşap nişan tepsisi en iyi alternatifi sunmaktadır.

Ürünümüz ayrıca yeni gelin evinde duvara asılarak dekoratif eşya olarak da kullanılabilir. Bu özelliğinden ötürü de sıklıkla tercih edilmektedir. Söz tepsisi modelleri ve kasnak nişan tepsisi ahşap kasnak ile çevrelenmiştir. NadirHediye olarak sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunuyor, nişan ve söz merasimlerinizde en iyi ve en kaliteli ürünleri sizlere mutlulukla sağlıyoruz.

Son Moda Nişan Tepsisi - Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe duck bezi kumaş kullanılmıştır.
  • Üründe kullanılan kasnak, ahşap kasnaktır ve vidalıdır.
  • Kasnağın çapı 26 cm’dir.
  • Ürünün kişiye özel hale getirilmesinde nakış yöntemi kullanılmaktadır. Nakış, kaliteli ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermeyen nakış iplikleriyle yapılmaktadır.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.