x

Söz ve Nişan Merasimi Etamin Tepsi – Ahşap Kasnak 26 cm

290,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Hayatımızdaki bazı noktalar bizi bazen bambaşka yerlere götürür. Hayatın bize sağladığı fırsatlar ve etkiler bazı kapıları aralar. Nişan ve söz gibi etkinlikler hem kültürümüz içerisinde önemsenir hem de güzel bir şekilde icra edilmesi gerekir. Söz ve nişan merasimlerinde seçilen pastalar, dekorlar, süsler ve perdeler renk uyumuyla güzel bir kolaj oluşturur. Nişan tepsisi de bu kolajla ahenkli olmalıdır. Ürünümüzde kumaş ve nakış ipliklerinin rengini dilediğiniz gibi seçebilir ve uyumlu renklerde yüzük tepsisi siparişi verebilirsiniz.

Sadece nişanda değil, söz gibi önemli günlerde de kullanılan söz tepsisi, aynı zamanda bir şıklık sembolüdür. Gelen misafirlerinize de hitap eden ahşap söz tepsisi ileriye dönük güzel bir hatıradır. Etamin tepsi kumaş ve ahşap malzemelerden üretildiği için uzun yıllar saklanabilir. 26 cm çapındaki kasnak, boyut bakımından da bir tepsi için yeterlidir. Kanaviçe söz tepsisi özellikle bu gibi etkinliklerde şık ve geleneksel bir görüntü sunar.

Yeni gelinler ve damatlar için en heyecan verici ve tatlı süreçlerden olan söz ve nişanlarda kullanabileceğiniz, şık ve geleneksel çizgisi olan nişan tepsisi modelleri ve söz tepsisi modelleri sizlerin istekleriyle özelleşen yapıdadır. Üzerine gelin ve damadın isimleri ve tarihler istediğiniz renkte işlenmektedir. NadirHediye olarak en mutlu günlerinizde yanınızda olarak, sımsıcak bir söz ve nişan merasimi geçirmenize yardımcı oluyoruz.

Söz ve Nişan Merasimi Etamin Tepsi – Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe duck bezi kumaş kullanılmıştır.
  • Üründe kullanılan kasnak, ahşap kasnaktır ve vidalıdır.
  • Kasnağın çapı 26 cm’dir.
  • Ürünün kişiye özel hale getirilmesinde nakış yöntemi kullanılmaktadır. Nakış, kaliteli ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermeyen nakış iplikleriyle yapılmaktadır.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.