x

İsme Özel Hediyelik Lavanta Kesesi

22,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Misafirlerinizin hoş vakit geçirmesi söz, nişan ve düğün gibi organizasyonlarda oldukça önemlidir. Bunun için yapılacak en güzel şeylerden birisi de onlar için en iyi hediyeliği bulmaktır. Hediyelikler genel olarak misafirler için hem ilgi çekici hem de tatlı olmalıdır. Bunun için lavanta kesesi en iyi seçeneklerden birisidir. Farklı hediyelik seçenekleri içinde lavanta keseleri en tatlı hediyelikler statüsündedir. Çünkü mis kokulu olması ve küçük bohça yapısı yanında oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Lavanta kesesi fiyatları açısından da oldukça uygun bir hediyeliktir.

Lavanta keseleri isme özel ve kişiye özel hale getirilebilen bir üründür. Diğer söz, nişan, düğün ve kına gibi organizasyonlarda verilen hediyelikler gibi hediyelik lavanta kesesi üzerinde de etkinlik sahiplerinin isimlerinin baş harfi yer alır. Böylelikle hem şık bir görüntü oluşur hem de etkinliğe gelenler baktıkça sizi hatırlar.

Ürünlerde herhangi bir zararlı kimyasal madde kullanılmamaktadır. Müstakbel gelin ve damadın isimlerinin baş harfleri nakış yöntemiyle üzerine işlenerek kişiye özel hale getirilir. Nakış ipliği sizin belirlediğiniz renklere göre değişebilir. Kumaş da tıpkı nakış ipliği gibi farklı renkte seçilebilir. Lavanta kesesi modelleri bu nedenle diğer tarz hediyeliklerden ayrılmaktadır. Özellikle isimli lavanta keseleri genel olarak başarılı bir hediyelik olarak adlandırılabilir.

Nişan, düğün, söz ve kına gibi organizasyonlarda misafirlerinize sunabileceğiniz her türlü hediyeliği NadirHediye’de bulabilirsiniz.

İsme Özel Hediyelik Lavanta Kesesi Hakkında Bilgiler


  • Lavanta kesesinin ölçüleri (içi doldurulmamış haliyle) yaklaşık olarak 9 cm x 14 cm'dir.
  • Lavanta kesesinin içinde elyaf + lavanta karışımı bulunmaktadır.
  • Duck bezi kumaştan üretilmiştir.
  • Nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Nakış için kullanılan iplikler kaliteli nakış iplikleridir.
  • Lavanta kesesini kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve üzerine işlenmesini istediğiniz baş harfleri ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Lavanta kesesi hazırlanırken, seçtiğiniz nakış ipliği rengiyle uyumlu renkte kurdele kullanılır.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.