x

Sünnet Hediyeliği Kokulu Sabun

17,75 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebekleri dünyaya geldiğinde ebeveynlerinin sevinci paha biçilemez. Siz de bir anne veya baba olarak gözünüz gibi büyüteceğiniz bebeğinizin atacağı her adımda onun yanında olup yardımına koşarken, hayatındaki doğum günü veya sünneti gibi önemli dönüm noktalarını kutlamak istersiniz. Çünkü bu tür dönüm noktalarında düzenleyeceğiniz organizasyonlar hem ona verdiğiniz değerin hem de tarzınızın simgesidir. Bu etkinliklerde dağıtılmak üzere özel olarak tasarlanan bebek şekeri modelleri, davetiniz üzerine yanınızda ve heyecanınıza ortak olan misafirleriniz için ideal hediyeliklerdir. Hediyeliğinizin içerdiği kokulu sabun sıra dışı kokusu ve görüntüsüyle herkesi mest eder.

Özenle seçtiğiniz hediyelikleri büyük bir heyecanla misafirlerinize takdim ederken, onları mutlu etmenin sizi de mutlu ettiğini hissedeceksiniz. Erkek bebekler için düzenlenen baby shower partileri, mevlitler ve bilhassa sünnet düğünleri için en uygun hediyeliklerden biri olan bu ürün kokulu sabun modelleri arasında en sık tercih edilenlerden biridir.

Kokulu sabun hediyelik modeli sadece görsel değil, aynı zamanda işlevsel bir üründür. Salonda ve özellikle banyoda dekoratif bir aksesuar olarak ya da ellerinizi yıkamak amacıyla kullanabilirsiniz. Doğal sabun bazı, renk vermesi için insan sağlığına zararsız boya ve koku vermesi için esans içerdiğinden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Çok amaçlı kullanım sunan bu hediyeliği satın almak için tek yapmanız gereken size sunulan renk ve model seçimlerini yaparak siparişinizi tamamlamak. Ürünlerinizin NadirHediye tarafından özenle hazırlanıp paketlenerek en kısa sürede size ulaştırılacağından emin olabilirsiniz.

Sünnet Hediyeliği Kokulu Sabun Hakkında Bilgi


  • Ürün kokulu sabundur.
  • İnsan sağlığına zararlı kimyasal maddeler içermez.
  • Kutunun boyutları 8 x 8 x 3 cm’dir.
  • Ürün sunuma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Ürün kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünü hazırlayabilmemiz için kokulu sabun, kutu ve süsleme (kurdele) rengini ve isim kartı modelini seçmeniz ve ilgili alana isim kartı üzerine yazılacak ismi belirtmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.