x

Hasırlı Şık Lavanta Şişesi

26,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Son dönemlerin en popüler bitkilerinden olan lavanta içeren bu minik lavanta şişeleri hem kokusu hem de görünüşüyle davetlilerinize ne kadar önem verdiğinizi ortaya koyacak. Lavanta şişesi mantar tıpalı bir şekilde 6 cm yüksekliğe sahiptir ve 25 cc’liktir. Böylece hem minimal hem de doğal bir hediyelik arayışında olan gelin ve damat adayları için idealdir. Siz de tercihinizi lavantanın adeta görsel bir şölen yaratan mor renginden ve kendine has kokusundan yana kullanıyorsanız ister bu ürünü ister lavanta kesesi modelleri ürünlerini her türlü organizasyonda dağıtabilirsiniz. Isparta’nın uçsuz bucaksız mor tarlalarından özenle toplanarak kurutulan lavanta çiçeklerini içeren bu şirin cam şişelerle şık bir görünüme imza atabilirsiniz. Davetlilerinize dağıtacağınız bu şişeler daha sonra dekoratif amaçla da değerlendirilebilir.

Ekonomik fiyatlarla kına hediyelikleri olarak sizlere sunulan bu ürüne sayfamız üzerinden ulaşabilir, dilerseniz süslemede kullanılan çiçek ve kurdele rengini isteğinize uyarlayabilirsiniz. Nikâh hediyelikleri için de kullanabileceğiniz lavanta şişelerinden en az 20 adet sipariş verebilirsiniz. Tabii, davetli sayısına göre adedi 20’nin katları olacak şekilde gönlünüzce artırabilirsiniz. Lavanta şişeleri boyut anlamında standarttır, farklı bir seçeneği bulunmamaktadır. Mantar tıpalı, çiçekli ve kurdeleli olarak hazırlanın ürünün orta kısmından da hasır ipler geçmektedir.

Bütçenize en uygun nişan hediyeliği ürünlerine NadirHediye üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizler ürünlerimize güveniyor ve ürünlerimizi kaliteyi, insan sağlığını ve sizlerin bütçesini dikkate alarak hazırlıyoruz. Bütün organizasyonlarınızda kalıcı anılar bırakmak için bizleri tercih edebilir, tasarımlarıyla öne çıkan ürünlerimizi NadirHediye’den sipariş edebilirsiniz.

Hasırlı Şık Lavanta Şişesi Hakkında Bilgi


  • 25 cc’lik lavanta şişesi hakiki Isparta lavantası içermektedir.
  • Mantar tıpalı şişenin yüksekliği yaklaşık olarak 6 cm’dir.
  • Şişe; jüt ip, kâğıt gül ve şifon kurdele ile süslenip seçtiğiniz isim kartı eklenerek sunuma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Ürün tercihlerinize özel olarak hazırlanır. Ürünü hazırlayabilmemiz için süsleme rengini ve isim kartı modelini seçmeniz ve ilgili alana isim kartı üzerine yazılacak ismi belirtmeniz gerekir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.