x

Küçük Prenses Kokulu Sabun

19,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan hediyeleşmek, sosyal hayatımızın her alanında olduğu gibi düzenlediğimiz organizasyonlarda da kendine yer bulur. Misafirlerinizle harika bir gün geçirirken, onlara hoş bir sürpriz yapmamak olmaz. Onlar minik prensesinize özel böylesine güzel bir güne gelmişken, her zaman sizin yanınızda ve size destek olan bu kişilere küçük bir hediye vermek için en uygun anlardan birisi bu etkinliklerdir. Bebek şekeri bu durumda imdadınıza yetişecek en ideal ürünlerden birisidir. Bebek ziyaretlerinde, bebek mevlitlerinde, 1 yaş günü partilerinde güzel bir hediyelik olarak yerini alır.

Kokulu sabun modelleri bebek şekeri kategorisi içerisinde yer alan ürünlerdendir. Bebek şekeri denildiğinde eskiden aklımıza şeker gelirken, artık kokulu sabunlar da gelmelidir. Sadece bu tür etkinliklere özel misafirlerinize hediye edebileceğiniz bir anınız olmasını istemez misiniz? Kokulu sabunlar özellikle bu düşünce için en mantıklısıdır. Kokulu sabun hediyelik ürünlerini özelleştirebilirsiniz. Sipariş sırasında sabun, kutu ve kurdele rengini ve isim kartı modelini dilediğiniz şekilde belirleyebilir ve böylece hediyeliğinizi isteğinize uygun hale getirebilirsiniz. Örneğin organizasyonunuzda pembe renkler hâkim ise, sabun ve kurdele rengini pembe ve kutu rengini de beyaz seçebilirsiniz.

Minik kızınıza özel olarak organize ettiğiniz bu etkinliğe katılan davetlileriniz için en ideal hediyeliklerden birisi olan küçük prenses kokulu sabun sadece NadirHediye’de! Uygun fiyat, farklı ödeme seçenekleri ve hızlı kargo avantajlarıyla dilediğiniz sayıda verebileceğiniz siparişler için tam size göre! NadirHediye ile en iyisini alın.

Küçük Prenses Kokulu Sabun Hakkında Bilgi


  • Ürün sabundan üretilir ve kokuludur.
  • Üretimde insan sağlığına zararlı kimyasallar kullanılmaz.
  • Ürün kutusu 8 cm x 8 cm x 3 cm boyutlarındadır. Kutulandıktan sonra kutu kurdele ile süslenir ve kutunun üzerine isim kartı eklenir. Böylece sunuma hazır bir şekilde gönderilir.
  • Ürün tercihlerinize özel olarak hazırlanır. Ürünü hazırlayabilmemiz için kokulu sabun rengini, kutu rengini, süsleme (kurdele) rengini ve isim kartı modelini seçmeniz ve ilgili alana isim kartı üzerine yazılacak ismi belirtmeniz gerekir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.