x

Düğün ve Nişan Hediyelik Makrome Anahtarlık

16,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Düzenlediğiniz bir tören, ev sahibi olarak sizin için olduğu kadar davetlileriniz için de özeldir. Onlarla mutluluğunuzu paylaşabileceğiniz en unutulmaz anları unutulmaz hediyelerle süslemek sizin elinizde. Yapılacak şey ise oldukça basittir. Güzel bir hediyelik eşyanın seçiminde elbette günün anlam ve önemini yansıtması gerekliliği de vardır. Söz, nişan, kına, nikah ve düğün gibi törenlerde önemli olan şeylerden birisi de nikah şekeri olmaktadır. Nikah şekerleri artık klasik anlamı olan şeker konseptinden çıkarak bambaşka bir yön izlemektedir. Genel olarak bu yönde farklı türden hediyeliklerden birisi olan anahtarlıklar, sadece basit haliyle değil, makrome şekliyle karşınıza çıkıyor.

Makrome anahtarlık oldukça yeni bir konsept olarak sizleri bekliyor. Her türlü organizasyonunuza katılan misafirlerinize ufak bir anı olarak bu anahtarlığı takdim edebilirsiniz. Makrome anahtarlık ekru, kırmızı, pembe, mavi, sarı ve gri renk seçeneklerine sahiptir. Sipariş esnasında bu sunulan renk alternatifleri arasından istediğiniz rengi seçebilir, isim kartına da gelin ve damadın ismini yazdırabilirsiniz. Nikah şekeri modelleri içerisinde eşsiz bir hediyeyi organizasyonunuza katılan herkese dağıtabilirsiniz.

En güzel anılarınızda yanınızda olmayı hedefleyen NadirHediye ile farklı tasarımlarla bezenmiş makrome anahtarlıkları hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde anılarınızı uzun yıllar misafirlerinizin anahtarlıklarında yaşatabilirsiniz. En güzel ve kaliteli hediye ve nikah şekeri çözümlerimizle yanınızdayız.

Düğün ve Nişan Hediyelik Makrome Anahtarlık Hakkında Bilgi


  • Ürün ekru, sarı, kırmızı, pembe, mavi ve gri renk seçeneklerine sahiptir.
  • Ürün seçimlerinize göre kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünü hazırlayabilmemiz için sipariş esnasında makrome anahtarlık rengini seçmeniz ve isim kartı numarasını ve isim kartının üzerine yazılacak metni ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.